Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzelő szuka kutya pórázzal...

Tüzelő szuka kutya pórázzal sétáltatva, kóbor kankutyus odajön és bepróbálkozik - hogy lehet elküldeni vagy mit lehet ilyenkor egyáltalán csinálni?

Figyelt kérdés
Voltatok már hasonló szituban? Ilyenkor mit lehet csinálni?

2015. ápr. 29. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok mindent... Voltam ilyen helyzetben, ezért is ivartalaníttattam a kutyámat, fenének hiányzik ez. Én mikor elküldtem a kutyát, akkor messzebbről, de azért egészen hazáig követett minket.
2015. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7%
Nem, mert a tüzelő szukát nem szokták sétálni vinni...Biztos kibírja azt a pár napot séta nélkül, ha viszont olyan nagy a mozgásigénye, hogy mégsem, akkor ivartalaníttasd, azzal minden problémát megoldasz!Nem érdemes elvinni sétálni, mert nagyon nehéz távol tartani a kanokat, és ha véletlenül "sikerül", akkor mihez kezdesz?
2015. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*Mármint a párzás sikerül :)
2015. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Aham, oké - nem velem, egy barátommal történt, az övé a kutya, csak én is ott voltam, de gondoltam, megkérdezem itt, hátha van erre valami trükk. De akkor nincs, majd mondom neki.

Első tüzelés, azért ilyen tanácstalan mindenki...

2015. ápr. 29. 21:57
 5/16 A kérdező kommentje:
Egyébként utólag marha vicces volt, mindketten megugattuk a kan kutyust, és csak így tudtuk elzavarni.
2015. ápr. 29. 21:58
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
ha kertben tartja még be is fognak hozzá szökni a kutyák
2015. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
2-es, ilyen ökörséget honnan szedtél? A tüzelő szukát is kell sétálni vinni, főleg ha lakásban tartott.
2015. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Én biztos ami fix, hordanék magammal gázspray-t, de csak akkor használnám, ha tényleg semmilyen finomabb módszer nem használ a kan elzavarására - nekem alapjáraton olyan hangom van, hogy tuti leüvölteném és hazáig szaladna, de a kezemben tartott plusz láncpóráz megpörgetése is elég hatásos szokott lenni. A tüzelőbugyi is jó ötlet lenne, csak azzal ugyebár pont azt nem tudja elvégezni a kutya, amiért első körön sétálni viszik ebben a kényes időszakban is...Nekem két ivartalan (hobbi) kanom és két kölyök ivaros szukám van (kiállítási ill.tenyésztési célokkal), már jó előre félek én is, hogyan fogom őket hét lakat alatt tartani, még ha a sétát" és a mozgatást meg is oldjuk a kertben, az tuti, hogy felügyelet nélkül egy percet nem lesznek majd kint...Mondjuk azt neked (vagy a barátodnak) is javasolnám, hogyha hobbi kutyusról van szó, az ivartalanítás lenne a legeslegjobb, azzal számtalan ivarszervi megbetegedést, a tüzeléssel járó nehézségeket (mint pl ez a mostani helyzet is) és nem kívánt almokat is megelőzhettek.
2015. ápr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb az ivartalanítás,mert páran azt hiszik,hogy rossz a kutyának mert nem lehetnek kölykei stb.De igazából a kutyus csak azért hoz világra kölyköket,mert az ösztöne vezeti.Ha ivartalanítja a barátod a kutyáját kiveszik belőle ez az ösztön,ezért jobb lesz neki,mert igazából az aktus is fáj neki+nagyon sok nemi betegséget meg lehet vele előzni és a gazdinak sem kell a vér és az ilyen kóbor kutyák miatt izgulnia.
2015. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Aham, okés, köszi mindenkinek, majd mondom neki. Azt mondjuk mondta, hogy legalább egyszer szeretne kiskutyákat, de akkor majd mondom neki, hogy kóbor kutyákra nincs "szakszerű" alternatíva.
2015. ápr. 29. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!