Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vidám kutyát szeretnék venni...

Vidám kutyát szeretnék venni a nagymamámnak hogy felvidítsa. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nagymamám nagyon idős és sokat van egyedül. Gondoltam veszek neki egy kutyát, de nem nagyon vagyok jártas a témában. Mindenképp kicsit szeretnék venni és vidámat. Ez az utóbbi nagyon fontos. Nem szeretném hogy a kutya rossz hatással Legyen rá, nem szeretném hogy egyült depizzenek vagy ilyenek. Van ilyen hogy egy kutya felveszi az öregek életritmusát és együtt szomorkodnak? ti mit ajánlotok?

2015. ápr. 30. 18:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek. Akkor biztos nem veszek neki meglepi kutyát, inkább megkérdezem.
2015. máj. 1. 08:07
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rosszabb,mint az ajándék kutya.Idős ember mellé pedig jobb idős kutyát venni,mivel a kölyök ellátása sokszor nehézséget okoz és az sem tuti,hogy a nagyiban van 15 év plusz .Emellett minden kutya felveszi a gazda ritmusát,ne a kutyától várd a javulást.Inkább foglalkozz vele többet,menjetek ide oda,fözzetek együtt,segíts a háztartásban.Az emberi kapcsolatokat nem pótolja a nyakába varrt kutya.
2015. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél szerintem neki kutyát. :D az én nagymamamnak is van kutyája es imádja :) neki leonbergi kutyája van es nagyon jol megvannak :)
2015. máj. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Vagy csinálj neki virtuális kutyát az: ebnevelde.hu -n
2015. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!