Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős kutya kopaszra nyalta...

Idős kutya kopaszra nyalta magát egy foltban, de vajon miért? Mivel kezelhetem?

Figyelt kérdés

13 éves kutyám egy kb 200 ft-os méretű (talán kicsit nagyobb) foltban az oldalán kopaszra nyalta magát, ebben a foltban a bőre kicsit keményebb, mint egy bőrkeményedés, enyhén pirosas. Szerdánál előbb nem tudom állatorvoshoz vinni.


Vajon van valami problémája valóban, vagy az öreg kutyák csinálnak ilyet? Csak azért merült fel, mert pl a földet, meg a helyét sokszor nyalja úgy, hogy nincs ott semmi.


2015. máj. 3. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, az öreg kutya sok mindenre képes (nekem is volt már), de bolhanyál allergiának tűnik a dolog. Nem zöldes-pirosas nedves a bőre?
2015. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Foresto nyakörv van rajta kb 1 hónapja, előtte killtix volt, szóval nem lehet bolhás, ráadásul együtt van sülve-főve a másik kutyával, akinek semmi baja. (összebújva alszanak)
2015. máj. 3. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet felfekvés?
2015. máj. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!