Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám véletlen hozzáér...

Ha a kutyám véletlen hozzáér a süteményhez, és én utána azt megeszem, nekem lehet tőle egészségügyi problémám? Betegségem?

Figyelt kérdés

2015. máj. 3. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy hozzáér? Belenyal, megszagolja, vagy csak a bundája vagy mi?
2015. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hozzáér az orra, megszagolja.
2015. máj. 3. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi. Illetve hát nem kell megenni, de ha már megetted akkor sem lesz semmi bajod. Ha a kutya minden oltást megkapott, meg nem beteg akkor te sem leszel. Gondolj bele, valaki hagyja, hogy a kutya a száját nyaldossa, :D
2015. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké :) köszi!
2015. máj. 3. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Előfordult már, hogy a kutyám konkrétan szájbanyalt, aztán mégis élek. Nem egy higiénikus dolog, az biztos, de azért túl lehet élni, legyen már valami dolga az immunrendszernek is :)
2015. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minél több "koszt" eszik meg az ember annál jobb lesz az immunrendszere :D


Van egy pasas aki farkasokat tart, ő mondta, hogy rendszeresen szájba nyalják (ők ugye a szabad ég alatt élnek, nyers húst meg mindenfélét összeesznek), de érdekes módon sose lett beteg, sőt amióta a farkasokkal foglalkozik még egy náthát se kapott el :D

2015. máj. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!