Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lányok ti szoktatok megharagud...

Lányok ti szoktatok megharagudni, illetve szoktátok megszidni a kutyátokat (kiskutyákat is) ha valami rosszat tesznek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 4. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne szidnám? :D Ha valami rosszat tesz, veszélybe sodorja magát és másokat(vagy akárcsak kellemetlen helyzetbe), akkor megszidom. Nem kívánatos viselkedés, nem hagyhatom rá.
2015. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 piriiiii ***** válasza:

Persze.

Érdekes kérdés...

2015. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, de csak akkor, ha rajtakapom valamin, különben nem érti, miért szidom le.
2015. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Illetve tulajdonképpen nem leszidom, hanem letiltom.3 és fél hónapos boxer.
2015. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megharagudni???

Azt csak arra szoktam, aki megbánt, megsért, de egy kutya tudatlan, és jóindulatú ahhoz, hogy ilyet tegyen.

Csak tudatlanságból bosszanthat fel, annak meg tanítás az ellenszere, nem a harag!


Erélyesebben rászólni is azért szoktam, hogy tanuljon belőle, nem a puszta szidás miatt, hogy féljen tőlem.

2015. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Mi a kérdés? Hogy a szende, szelíd női nem képviselői is képesek-e fegyelmezni egy cuki kiskutyát?

De még mennyire. Nálunk a családban én, a nő vagyok a szigorú, aki keményen megrázza a kutyákat, ha hülyék, a párom meg agyonkényezteti őket, nézni se jó. :)

2015. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Én sose szidom meg a kis drágáimat.


Egy cane corsóm és egy amstaffom van. Mindig szépen meg szoktam kérni őket, hogy legyenek szívesek tiszteljenek engem, legyenek kedvesek ne húzzanak séta közben, és ha hívom őket, akkor fáradjanak oda hozzám.

Ha ezt megteszik, akkor mindig kapnak egy piros szívecske, vagy napocska matricát és ha 5 összegyűlik, akkor választhatnak vmit a Fressnapfban.


Na? :)

2015. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen megszidom őket,ha rosszat csináltak!


Lényegtelen milyen nemű vagy, vagy éppeb milyen fajtájú,méretű kutyád van nevelni kell,meg fegyelmezni ha rosszat csinál.


Cukimukizással nem lehet semmit sem kezdeni.


2 kistestű gazdija

2015. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. máj. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!