Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hám vs. Nyakörv, és a márka?

Morec76 kérdése:

Hám vs. Nyakörv, és a márka?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos boxer (kan) kölyökkutyám, és szeretnék venni a sétáltatásához alkalmas eszközöket. Szerintetek melyik a jobb a NYAKÖRV vagy a HÁM? És a márka milyen legyen?

2015. máj. 6. 07:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
53%

Bogyesz95 tanulj még egy kicsit utána talán oszthatod az észt!

Amelyik kutyának húzástól jön ki az alapjáraton illetve genetikailag légcsőszűkületes!

2015. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

" A légcső szűkülete lehet veleszületett.... ÉS szerzett probléma, érintheti a légcső teljes hosszát, gyakrabban annak csak egy szakaszát."


+ kutyakiképzők és állatorvostól is hallottam ezt már.


Amúgy lehet normálisan emberi módon is kommunikálni. Nem kell egyből az ember torkának ugrani.Persze ez nem engem minősít...Ha ti ettől vagytok boldogak csak nyugodtan,birkatürelmű vagyok. :D :)

2015. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Bogyesz nem lehet szerzett mint írtuk genetikai betegség. Sokan beszélnek hülyeségeket.

Gondolom valami tükörfantól hallottál ilyet mert normális kiképző ilyet nem mond! Az állatorvos aki ilyet mondott kicsit elbeszélgetnék vele!

Fojtótól akkor jön elő ha benne van a hajlam genetikailag de ha nem használsz fojtót akkor is kijönne csak idővel.

Nézz meg egy nornális kutyasulit illetve egy kiállítást ott sincs hám...

2015. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Most megint hogy jött ide a hám? Nem értem az összefüggést. De látom sikerült normális "hangnemre" váltani szóval ez már félsiker. Mind1 ink. kimaradok az efajta konzultációkból,mert szét offoljuk a kérdést. A lényeg,h. az én ebeim egészségesek,nem húznak,mind2vel sétáltathatóak. Ámen. :D
2015. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezt a sok választ, sokat segítettetek! De az ilyen veszekedéseket inkább mellőzze mindenki, ha kérhetem.
2015. máj. 10. 08:11
 26/26 anonim válasza:
A hám mert az nem fojtogatja!
2015. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!