Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket nem zavarnak a kisgyer...

Titeket nem zavarnak a kisgyerekes anyukák?

Figyelt kérdés

Amikor elmentek a játszótér mellett vagy valahol és ott van egy kisgyerek az anyukájával és mondjuk a gyerek meg akarja simogatni a kutyát az anya rácsap a kezére, hogy "fúj nem szabad, koszos stb..". Engem más kikészít, nem igaz, hogy egy gyereket ennyire féltenek. Főleg ha a gazdája ott van. Valamilyen szinten megértem őket, de a gyerek milyen lesz? Nagyobb korában nem fogja tudni, hogy mit kell csinálni egy állattal. Ti mit gondoltok ezekről?

Ja, tisztelet a KIVÉTELEKNEK.


2010. febr. 23. 18:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%

Igaza van az anyukának aki nem hagyja hogy megsimogasson egy idegen kutyát..

Mert ha megengedi akkor az összes kutyához ill állathoz oda szalad a gyerek..mivan ha az egyik megharapja?

2010. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
72%

Egyetértek előttem szólóval.

Lehet hogy a te kutyád adott esetben tiszta és ápolt de a gyerek nem tesz különbséget szoba- és kóborkutya között...!

2010. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
71%

hát ezt én is nagyon utálom,főleg ha azzal húzza el a gyereket hogy koszos a kutya -.-

inkább a gyerekkel kellene odamenni a kutyához.kikérdezni a gazdit,hogy harap e és hogy megsimogathatja e a gyerek.nyilván ha azt mondja a gazdi hogy harapós és inkább ne,akkor egyértelmű hogy ennyi volt..Meg lehet kulturáltan is oldani.De egy olyan szülő aki nem szereti az állatokat így reagál,akkor a gyerek milyen lesz :(

2010. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

Most amikor nagy hó volt és elmentünk csúszkálni a töltésre, vittük a kutyáinkat barátnőmmel (az enyém husky-németjuhász keverék, az övé németjuhász). Folyton mellénk szegődött egy kislány, aki az én kutyámmal akart csúszkálni, mert csúszásnál futott utánunk a kutya :D Na engem ez idegesített már egy kicsit, arrébb mentünk, jött ő is XD.

Alapvetően nem zavar az, ha egy szülő nem engedi, hogy megfogja a gyereke a kutyám, megértem hogy félti, valószínűleg én is félteném a gyermekem egy nagytestű kutyától, még ha ott van a gazdája is. De hogy azért ne fogja meg mert koszos...hát hmm.


Viszont engem jobban zavar az, hogy a panelos kutya-gazdik nem engedik játszani az kutyájukat (kistestű) az én "koszos, kertvárosi" kutyámmal. Pedig nem bánt senkit, alapvetően jó szándékú, jó természetű kutyus, de nem engedik. Gondolom azért, nehogy már a fajtatiszta kutyusuk az én szutykos keverék ebemmel játszon. Na mindegy. :)

17/L

2010. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
19:00 ! Azért tedd oda,hogy tisztelet a kivételnek,mert az én "panel-fajtiszta" kutyám azzal játszik akivel akar,ennyire ne általánosíts!
2010. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát én pont azt utálom, hogy minden jött ment gyerek odaszalad és már simogatja is a kutyát... Ha meg azt mondom, hogy NE, akkor én vagyok a szemét, meg egyéb ... DE, ha megharapná a kutya, akkor is én lennék a szemét, meg mehetnék a bíróságra... Szóval inkább szóljon rá a szülő a gyerekre, csak akkor simogatunk kutyát, ha megkérdezte, hogy szabad-e!!!!!!


3 hónapos volt a kutyám, csak pisilni vittem le egy megszokott helyre, nem sétálni, de egyből szaladt az összes kölök a lépcsőházból, hogy "jjaajjjj de ariiii...." ez amúgy a mai napig megvan ez.... OK, ari, de hogyan magyarázzam meg, hogy még én is csak fertőtlenített kézzel nyúltam hozzá, amig nem kapta meg a 4 oltását??? Mondjuk most sem szeretem, ha agyon vissza simogatják.

2010. febr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
19:03: ne haragudj, akkor úgy mondom, hogy a legtöbb panelos kutyás, akivel eddig találkoztam :)
2010. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%

Fu,de:D

Odaszalad a gyerek a kutyához,dobálja a botokat a KUTYÁNAK,meg üvölt,és megijed a kutya,de az anyja nemámhogy rászólna a gyerekre,hanem nézi ahogy fél tőle a kutya..Na ilyenkor van hogy megkérdezem a gyerektől vagy az anyjától hogy Normális e?


Vagy ha ilyenkor ugat a kutya megszólal az anyja,hogy "Hagyjad,gyere menjünk ez egy méregzsák"


Szoktam mondani,hogy ja,nem is a gyerek a neveletlen..:)

2010. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
19:08 kimondtad amit gondolok.Köszi :D
2010. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok..Nekem egy uszkárom van,versenyekre viszem,tiszta,ápolt stb. de azzal a kutyákkal játszik akikkel akar.
2010. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!