Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy amelyik kutyának...

Igaz, hogy amelyik kutyának foltos a szájpadlása az fajtiszta?

Figyelt kérdés
Az osztálytársam kérdezte, hogy igaz-e ez, mert sokat tudok a kutyákról ,de erről még nem hallottam. Láttam már foltos szájpadlású kutyákat és azok fajtiszták voltak, de ha keverék akkor is lehet foltos a szájpadlása. Pl. az osztálytársam nagymamájának a fajtiszta pulijainak foltos a szájpadlása. Az én kutyám keverék és fekete a szájpadlása. Szóval sztem ez igaz lehet.
2010. febr. 23. 21:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Igaz, sőt ha nem foltos akkor is fajtiszta kutya.
2010. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Igaz. :-) Minden kutya fajtiszta, akármilyen színű a szájpadlása.
2010. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze a fajtatisztasághoz.
2010. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

az első két válaszoló arra gondolt, hogy MINDEN kutya fajtiszta, hiszen kutya és nem kutya róka keveréke... a fajtiszta és a fajTAtiszta nem egy!!! erre figyelj! :)

amúgy én sem tudom, az enyém keverék és foltos a szájpadlása.

2010. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Akiteki ***** válasza:
100%

Néhány napja írta be valaki itt ezt a bődült marhaságot.

Nekem van még a gyűjteményemben néhány ilyen:

Pl.: nem szabad meleg ételt adni a kutyának, mert veszett lesz. (biztosan tele van a húsleves veszettség vírusokkal, amik hőre támadnak)

2010. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én egyik kutyámnak foltos a szájpadlása, a másiknak fekete. És mindkettő fajtatiszta és ugyanolyan fajtájúak. A szájpadlás színe nem függ a fajtatisztaságtól, butaságot mondott az osztálytársad.
2010. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Akiteki ***** válasza:

Ja, bocsi, nem, azt pont fordítva írták.

Most aztán fel van adva a lecke szegénynek:))

2010. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat tudsz a kutyákról,de a legfontosabb és legalapvetőbb dolgot azt nem :D

Semmi köze a szájpadláásnak a fajtatisztaság megállapitásához.Szóval ezt nyugodtan megmondhatod az osztálytársadnak,hogy semmi köze nincs egymáshoz :)

2010. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen igaz mivel minden kutya fajtiszta! Szerintem meg nem tudsz olyan sokat a kutyákról...

Viszont az nem igaz h csak a fajtatiszta kutyáknak egyszínű a szájpadlása. Általában azoknak a kutyáknak foltos a szájpadlása, amelyeknek foltos a bundája, legyen bármilyen fajta is.

2010. febr. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Vilcsianyuja ***** válasza:
35%
Az biztos, hogy nem minden fajtánál alapkövetelmény a foltos szájpadlás, ha belegondolsz, ez tényleg bődületes baromság. Viszont lehet, hogy a foltos fajtáknál (pl. dalmatánál) éppen benne van a sztenderdben ez a kitétel. Ezt nem tartom lehetetlennek.
2010. febr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!