Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnék pénzt szerezni?

Hogyan tudnék pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és van egy lassan 2 éves kutyám és még nem látta orvos tudom mekkora paraszt vagyok meg felelőtlen de erről nem én tehetek orülök ha van enni.És én erre gyüjtők csak nem tudom hogyan kezdjek hozzá nem birok nélküle élni

2015. máj. 10. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
A szüleid egyáltalán nem segítenek ebben? Igazából az ő kötelességük a veletek élő bármilyen állat ellátása, amibe az orvos is beletartozik minimum évente egyszer.
2015. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sajnálom :( 12 évesen nem nagyon tudsz pénzt szerezni munkával. Kapsz néha zsebpénzt, vagy rokonoktól pénzt szülinapodra/névnapodra?
2015. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hmm.. sajna sehogy.. még én se tudok elhelyezkedni 3 szakmával 19 évesen, nem hogy 12 évesen.
2015. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazabol a szuleid felelossege lenne, nem a tied 12 evesen. De nagyon jo, hogy igy gondolkodsz. Kerd minden alkalomra, szulinapra, karacsonyra stb hogy ne ajandekot, hanem penzt adjanak. Esetleg felkereshetsz egy allatvedo szervezetet, hogy segitsenek ki.
2015. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérjél segítséget állatvédő szervezettől. Ajánld fel, hogy "ledolgozod" az állatorvosi vizsgálat és az oltások árát: segítesz sétáltatni a kutyákat, takarítasz, akármi. Bp-i vagy?
2015. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pest megyeben lakom koszonom az eddigi valaszokat
2015. máj. 12. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!