Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta keverék a kutyánk?

Milyen fajta keverék a kutyánk?

Figyelt kérdés

Amikor megkaptuk azt mondták, hogy husky és malamut keverék de szerintem német juhász és malamut keverék.

Itt van egy kép: [link]



2015. máj. 11. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
ónémetjuhász.
2015. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ránézésre német juhásznak tűnik, de egyrészt előnytelen a kép, másrészt még kicsi a kutya.
2015. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Még kölyök nagyon ,később már könnyebb lesz megalapítani.De nagyon sötét a színe ahhoz hogy csak husky,és malamut legyen hiányolom a fehér szín jelenlétét.A német juhászhoz túl kicsik a fülei szerintem.A Német juhász kölykök bolyhosak de nem így. A keverékeknél főleg ha nem lehet biztosan tudni az apa kilétét(pl:csavarog az anya állat) előfordulhat hogy nem két fajtiszta állattól származik a keverék egyed sokszor megdöbbennénk ha tudnánk.Nekem van egy fajtiszta anyától egy keverék spánielem az állatorvosom szerint fajtiszta és nem keverék.A két német juhászom közül az öregeik meg törzskönyvel rendelkezik,de mégis olyan mintha keverék lenne róka foltos a feje neki.(Rakhatnál még fel pár képet több pózban hogy milyen a tartása a kutyának és hogy a füle milyen mert nem lehet kivenni.)Szerintem szép formás kutyuska lesz belőle jó erős lábai vannak.
2015. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Itt van még pár kép: [link]
2015. máj. 12. 08:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ezekről a képekről már én is azt mondom hogy van benne német juhász,de erősen keverék.Szép kutyus,kívánom sok örömetek legyen egymásban.
2015. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benne malamut, se hozzá hasonló fajta. Én is a német juhászra tippelnék. De attól még lehet ugyanolyan kis hűséges kutyus. Kívánok neked sok örömöt a kutyussal.
2015. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindig akartam egy németjuhászt úgy látszik úgy is hozta a sors és köszöm szépen a szép szavakat.
2015. máj. 14. 16:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Német juhász biztos van benne, de lehet, hogy még mudi esetleg border collie is
2015. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
németjúhász
2015. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
off: De ennek a kutyának senki nem kefélte ki szőrét. Most már tiszta raszta így, ez kb. olyan neki mint egy vastag takaró. Kutya samponnal kell mosni, és most azt hiszem már csak ha szakember lenyírja a szőrét az segít.
2015. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!