Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék és hova vihetném...

Mit tehetnék és hova vihetném a kutyusomat?

Figyelt kérdés

Van egy 8 éves labrador-pitbull keverék kutyusom, aki rajtunk kívül mindenkivel hamis és vad, de már nem tudunk róla gondoskodni. Édesanyám egészségi állapota a fő probléma, mert eddig mindig ő vitte, de már nem bírja. Én 12-14 órákat melózom, amikor tudom leviszem sétáltatni. Ha valaki tudna segíteni, hogy ilyen esetben, egy kevésbé barátságos kutyussal mit lehet tenni?

Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget.



2015. máj. 11. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Csunya szó de menhely! Ha odaadod másnak,és megharapja valamelyik családtagját lehet rosszabul jár.
2015. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg valamelyik családtag elvállalná a további gondozását, az lenne a legjobb. Vagy hírdessétek meg ingyenes hírdetésekben úgy, hogy hamis kutya, talán valakinek épp ilyenre van szüksége. Ha ez sem megy, akkor én is azt mondom, hogy kutyamenhely. :(
2015. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se add be menhelyre, mert ilyen korú és ilyen viselkedésű kutyát már senki sem fog örökbefogadni, és hátralévő éveit a rácsok mögött, magányosan tölti majd el, amit egyik kutya sem érdemel. Inkább hirdesd meg, hogy olyan befogadót keresel neki, aki ért a kutyákhoz, és sok tapasztalata van nevelésükben. Szerintem mondjuk egy kutyakiképző/ állatorvos befogadná, csak hirdesd nagyon valahol, hogy "hozzáértő ember kerestetik"
2015. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én se adnám menhelyre. Ki tudja, mennyi ideje van még hátra, azt meg ne a menhelyen kínlódva töltse már el, akárhogyan is viselkedik...


Te nem tudod befogadni a kutyát?


Meló előtt és után levihetnéd te, napközbenre meg valami hozzáértő kutyasétáltató is levihetné egészségügyi sétára szájkosárban.

2015. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a gyors válaszokat!

Az igazság az, hogy volna olyan, akinél jó helyen lenne, csak a gond az, hogy ott már van egy másik kutyus, akivel már korábban többször is próbáltuk összebarátkoztatni őket, de hiába. Az a kutyus is hasonlóképpen van, mint a miénk, tehát hamis és a "családtagjain" kívül mindenkivel barátságtalan.

A másik, hogy én otthon lakom és amikor tudom le is viszem, de sokszor van úgy, hogy 12-14 óra munka után, élni, alig van erőm és ilyenkor édesanyámnak kell vinnie.

A hozzáértőknek továbbadás, az jó ötletnek tűnik, majd azzal próbálkozom.

2015. máj. 12. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!