Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a hirdetés szaporítótól...

Ez a hirdetés szaporítótól van ugye?

Figyelt kérdés

[link]


:(:(


2010. febr. 24. 08:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
13%

Egy törzskönyves, tetovált, chipes oltott kutya...

gondolkozzál..

2010. febr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%

kérdez rá a hirdetőtől, hol tudod megnézni a tenyésztői honlapját, a szülőket hol tudod megnézni.Valószínűleg zavarba jönne.

Egyébként rákerestem a neten és megtaláltam ezt a hírdetést más apróhírdetési oldalon. És ott nincs, hogy tenyésztő. Ettől függetlenül éppen előfordulhat, hogy valami miatt fel akarja számolni a tenyészetet. Ha csak érdekességből kérdezed inkább azt mondom szaporírtó. Ha vennél kiskutyát akkor le lehet ellenőriztetni.

Annyi a különbség (ami furcsa a hírdetésben) hogy chippezett és tetovált. Ez viszont nem jellemző a szaporítókra.

2010. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, olyan körülmény lépett elő, hogy meg kell szüntetnie a tenyésztést. Egyébként is rászállt az apeh a tenyésztőkre. Senkinek nem hiányzik több százezres bírság, mert nem ad számlát. A szaporítók ebből élnek, vállalkozóként csinálják, adnak számlát is, nekik áll a zászló. A tenyésztő meg, aki több százezret költ a kutyáira, kevés alom születik nála, de minőségi kutyák, hobbiból csinálja munka mellett, azokat büntetik orrba szájba! Ez Magyarország. Aki gondozza rendesen a kutyáit, azt lehúzzák, aki meg iparszerűen disznóólakban előállít, az a becsületes ember. Ez igen...
2010. febr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
43%

tetovált,chipezet,törzskönyves,oltott sharpei kutyát!

Szerintem ez egy szaporito,de gyorsan kitudod deriteni,felhivod,hogy egy kennelnevet kéretsz-e meg egy honlap cimet!!Bár ha lenne akkor szerintem feltüntette volna.

Nem tudom igazából,de ha tenyésztő se vennék tőle kutyát.

2010. febr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

[link]

Képeket sem nézel, látom.


Olyan könnyű vádaskodni, hogy már azt se nézed kibe rúgsz bele? Ha utálod a szaporítókat, akkor becsüld meg a tenyésztőket.

2010. febr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%

Okoskodó féleszűek.

1. Ránézésre rendkivül jól kialakított kennelek.

2. Gyönyörű állatok, amik a gondos tartás jelét mutatják.

3. Kicsit körbe kellene nézni nekem 2 percbe tellet mire megtaláltam, hogy ki ő valójába.

2010. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%

A rákeresés után kiderült, hogy a hirdető a BÉKÉSI RÁNCOS kennel tenyésztője.


A képek alapján a kutyák jól tápláltak, betegségre utaló nyomot nem mutatnak, a kennel, amibe bezárva vannak, tiszta...

2010. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%
Én nem néztem utána, de nekem sem tűnt szaporítónak a képek alapján (nem koszos a hely, stb.) DE! Ha már igazi tenyésztő, annyit nem gondol a kutyáira, hogy így egyben, bárkinek eladja őket, ráadásul vemhesen??? Ha szerette is valaha a kutyáit és meg kell válnia tőlük, akkor keressen enkik egyesével gazdát, amikor épp nem vemhesek. De szerintem ez elég szemét dolog a kutyákkal szemben, hogy az elvileg jól tartott, igazi tenyésztett kutyáit csak így lepasszolná.
2010. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Hát lehet hogy tenyésztő de szerintem nem lehet valami jó... Milyen hely ez? Tiszta víz az egész, és milyen kicsi helyen van mind!? Hol egy fekhely van játék? Manapság nem házban divat tartani a kutyát? Főleg egy ilyen fajtát! Mi hogy "fial", mi ez valami tenyésznyúl, vagy mi? Ráadásul önállóan és ez előny? Hát könyörgöm én ugyan egy percre sem hagynám egyedül őket és utána sem, sem elléskor, sem fedezéskor! És mennyi kutyája vemhes már? Meg hogy most fog tüzelni? Ez valami önállóan működő kutyagyártó gépezet vagy mi? Nem volt velük ideje foglalkozni, vagy azt hiszi az milyen jó hogy mindent egyedül csinálnak...? Kennelnevet bárki kiválthat... Ja és az áruk... Na oké, lehetséges hogy bajban van... De ez egy különleges kutya, a fejem teszem rá hogy normális helyen egy db kerül 150be. Mi van talán fél hogy nem viszik el? Ha ilyen híres jó tenyésztő akkor nem kéne. Azt viszont pl nem írta hogy sajnálja őket vagy hogy jó helyre adná, csupán burkoltan azt írta le hogy milyen jól lehet őket szaporítani...
2010. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%
Miért kéne minden tenyészetnek egy honlap?! Ez nonszensz. A mieink fajtahonosítójának/tenyésztőjének sincs, pedig ott úgy élnek a kutyák, ahogy el sem tudjátok képzelni. Megkérdeztem miért nincs honlapjuk, azt a választ kaptam hogy minek. Végül is igazuk van, aki keresi megtalálja őket, más kérdés hogy akárkinek nem adnak el kölyköt.
2010. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!