Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan alakítsak ki bensőséges...

Hogyan alakítsak ki bensőséges, életre szóló baráti viszonyt a kiskutyámmal?

Figyelt kérdés

Gyermekkoromban volt egy kutyusom, aki mindenhová követett, első szavamra csinálta, amit kértem, gyakran elég volt csak ránézni is. Én voltam az egyetlen, akiben teljes mértékben megbízott, ha valamitől megijedt, akkor is hozzám rohant oda.


Tudom, hogy ez a kutya személyiségétől is függ, de szeretném, ha a mostani kölyökkutyám is így viszonyulna hozzám. Ő jelenleg mindenkit ugyanannyira szeret, főleg a tesómat, aki mindig babusgatja és finomságokat ad neki. Úgy érzem, lassan háttérbe kerülök. Mit tegyek, hogy közöttünk is kialakuljon egy olyan életre szóló viszony, mint az előző kutyámmal?


Köszönöm előre is, ha írtok valami jó tanácsot! :)


2015. máj. 12. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Minél több közös program. Sok séta, kirándulás, utazás, sportolás - minél több, annál jobb :)
2015. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
játssz vele sokat!
2015. máj. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
több közös program :) járj el vele rendszeresen kutyakiképzőbe pl
2015. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kutyasuli !!!!!!!!!!!! mert ott legalább ragad rád valami.
2015. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!