Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül megszervezni...

Mennyibe kerül megszervezni egy felelős kutyatartásról szóló rendezvényt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra hogy tombola lenne meg szépségverseny meg mindenféle előadás

2014. szept. 15. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
A miénken úgy volt, hogy a tombolán nyerhető tárgyakat felajánlották az állatbarát emberek, így gyakorlatilag ingyen volt.
2014. szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ. Én pl. most falunapra beszerveztem egy kutyás barátnőm, aki frisbee és dog dancing bemutatót tartott, és annyira tetszett az embereknek, hogy a polgármester felvetette, hogy jövőre szervezzünk egy kutyás napot. Tehát így, a faluval közösen. A helyszín nagyon jó lenne hozzá, és így az anyagi része se gond, persze bizonyos kereten belül, mert átvállalja az önkormányzat. Ismerek kutyasulisokat is, akik előadást, bemutatót tartanának.


Nemrég voltam egy másik, fiatalok által szervezett kutyás napon. Tőlük is ellestem pár jó ötletet. Például felkeresték az összes állatkereskedést a környéken, szinte mindenki beleadott a nyereményekbe valamit, persze a szatyrokba cserébe belekerültek a névjegykártyáik is. Olyan kereskedők, cégek is voltak, akik pénzzel is támogatták a rendezvényt, nekik kikerült a plakátjuk is, mint szponzorok. Egy pékséget is találtak, ahonnan kaptak lekváros táskákat, amit szétoszthattak, egy vendéglő pedig innivalót biztosított. Egy másik rendezvényen az állatkereskedések, cégek kuponjai is belekerültek a nyereménytáskákba (XY%-os vásárlási utalványok). Ezekkel az ötletekkel (szponzorok bevonásával) rengeteget lehet faragni a költségeken. Jó, ha a nevezési költség pl. egy szépségversenyre egészen minimális, vagy nincs is. A fent említett rendezvényen pl. nem volt, a kilátogatók gyerekei jelentkezhettek zsűrinek, és pontozással osztályozhatták a kutyusokat. A rengeteg felajánlott nyereményből gyakorlatilag minden nevezőnek jutott valami, és a gyerekek is kaptak ajándékot a részvételükért.

2014. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!