Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kiskutyámmal...

Mit csináljak a kiskutyámmal éjszaka (lent)?

Figyelt kérdés
holnap lesz az első kutyás estém és nem tudom mire számítsak egy 8 hetes kölyök kutyustól... ha esetleg felteszem magam mellé az ágyra akkor éjszaka is fog pisilni meg kakilni bele az ágyba, vagy alvás közbe nem pisil kakil be? Vagy mit hogyan csináljak az éjszakák során? kerítsek el egy területet és tegyem abba a kutyust vízzel játékokkal plüssel, és a meleg helyével együtt és ha vínyog se vegyem ki éjjel csak reggel mikor felkelek? Ezen a téren még nem igen tudok semmit, segítsetek.. :$
2014. okt. 2. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki kell vinni 2 óránként ÉJSZAKA IS :) Én is ezt csináltam és 1,5-2 hét alatt már rá is jött mit akarok tőle, azaz 80%-ban szobatiszta volt 3 hónapos korára pedig teljesen. Aludjon a kisfekhelyében, ne melleted, és ébreszteni fog, ha kell neki (legalábbis az enyém ezt tette - járkált, ugrált rám). Ha nem viszed ki legalább 2 hétig éjjel (nem tudom mennyi idő fog kelleni) akkor nemlesz egyhamar szobatiszta!
2014. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én az oltások miatt nem tudtam 2 hétig levinni, ezért ebben az időben ott végezte a dolgát ahol éppen volt. próbáltam az előszobára koncentrálni, ami többé-kevésbé sikerült is, viszont a pisi bárhol és bármikor jöhet. miután levihettem, 4-5 nap alatt ( én csodálkoztam a legjobban ) szobatiszta lett, de olyannyira, hogy volt egy-két hajnali 2-3-óra közti ébresztése.

valamiért a kutyák szeretik ha van a fejük fölött valami, az enyém az ebédlő asztal alatt érezte jól magát egy ideig.

2014. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!