Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle kutyát vennék. Adnátok...

SnakeX kérdése:

Beagle kutyát vennék. Adnátok tippeket?

Figyelt kérdés

1. Kan vagy szuka?

2. Van-e alom amit ajánlotok (Angyali Annie Beagle Kennelt és a Diósgyőri-Őzugró Beagle Kennelt néztük)?

3. Amíg nem tölti be az 1 éves kort addig mit adjunk neki enni?

Minden hasznos tippet akármivel kapcsolatban várok!



2015. máj. 14. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

1. Mindegy, bár a kan kutyák nyugisabbak

2. nincs

3. Azért mert beagle, nem kell különleges étrend neki. Figyelj arra, hogy egészségesen táplálkozzon..


Tanácsok:

Beagle kutyák nagyon önfejűek, az teszik amihez éppen kedvük van. Ezért első kutyás gazdinak nem ajánlott, mert sokkal több gondja lesz vele mint öröme.

Mivel vadászkutya, így kertes házban jobban fogja érezni magát, de akkor is fokozottan figyelni kell, hogy ne tudjon elszökni.

Rengeteget kell velük foglalkozni, voltaképpen teljesen le kell fárasztani, hogy ne szökjön, és figyeljen rád.

Édesek, imádnivalóak, de sok a gond velük.

2015. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen mindegy, a személyiségét kell jobban figyelembe venni.

Nekem személy szerint a diósgyőri őzugró kennel a szimpatikusabb, de mind a két kennel jó.

Én a josera kids és a josera juniort ajánlom.


Szerintem a beagle-nél kifejezetten nagy hangsúlyt kell feketetni a behívásra, illetve hogy időben leszoktassátok a fölösleges ugatásról. Okos, aktív, de makacs kutyák, viszont imádják a hasukat(figyelni kell arra, hogy el ne hízzanak), az enyém pl. minden sz@rt felevett a földről, de szerencsére sikerült leszoktatni :)

Egy beagle gazdi :)

2015. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Attól függ.

2. Angyali Annie Kennel. Onnan vettem a beaglemet, gyönyörű kutyusok vannak ott (azonban nagyon nehéz megtalálni a helyet, ahol a tenyésztő lakik, a házszámok összevissza vannak, pl. 57-es mellett a 20-as van...).

3. Josera Junior. Bár, nem nagyon tudom, de ezt a tenyésztő úgy is elmondaná.


A beagle nagy fáradtsággal jár. Konkrétan az enyém egy kis bolond (jó értelembe), mindenhova felmászik, mindent kipróbál, mindent megugat, bepréseli magát egy tíz centis lyukba, csak hogy aludhasson... Meg még sok ilyesmi van... Szóval, kitartás és erő kell hozzá. S jól biztosítani a helyet, mivel ha tud, szökik. Mármint, az enyém nem nagyon próbál szökni, de sokat ás a kerítésnél, ezért meg kellett csinálnunk, hogy ne tudjon elmenni. Tippeket nem nagyon tudok mondani, ne haragudj! :)

2015. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Beagle megbízható tenyésztők!

1./ Gergely István Kékcse www.beagleofwels.hu (a facebookon ismerősöm: Magnumhunter Kennel)


2./ Bőte Evelin 5900 Orosháza, Kertész u. 11. www.ultrakopo.hu (Ő is fent van a fészen az ismerőseim között)


3./ László István Nagyvárad, Románia facebookon laszlo.istvan.395@facebook.com (Ismerősöm a fészen)


4./ Veréb Anna 2030 Érd, Ungvári u. 27. Email: sunshineland@windowsline.com


5./ Tóth Tíbor Pécs 7632 Aindinger J. 14.


6./ Baraksó Bertalan 2145 Kerepes, Gyulai Pál u. 11.


7./ Barta Albert 5085 Rákóczifalva, Vasvári Pál 57/a

2015. máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még tudnám ajánlani a Sweet Fable kennelt. Most vettem meg az első kan kutyusomat és nagyon segítőkészek voltak. Én kant választottam a személyisége miatt.
2019. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!