Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a "kutyakomm...

Mi a véleményetek a "kutyakommandóról"? Akik életüket kockáztatva is segítenek, kimentik az ártatlan kutyákat. És olykor elég kegyetlenül elbánnak az állatok szemét tulajdonosával.

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 17:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Tisztában vagyok vele, hogy amit tesznek, önbíráskodás és ezért nem helyes.

DE!

Ha egyszer SENKI nem tesz semmit.... az állatkínzók nyugodtan alszanak, mert legfeljebb egy kis ejnye-bejnyét kapnak és legközelebb mélyebbre bújnak az erdőben, hogy ne bukjanak le...

Megmondom őszintén, sokszor bizony nekem is kinyílik a bicska a zsebemben!

Én általában a törvény pártján állok, és nem jellemző rám a bosszúállás sem, de sajnos sok esetben mégis a "kutyakommandóval" értek egyet, mert más megoldást én sem látok....

Lehet lepontozni...

2010. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen eggyet értek velük én is csinálnám ha lenne merszem.
2010. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom mi ez , nem halottam még róla, de én a kutyakínzókat, egyesével, lőném le, vagy kikötném, és vizet kapna, vagy 2hónapig, hogy tudja milyen ez..ennyi lehet lefpontozni, a kutyák normálisabbak mint az emberek. mostmár teljesen biztos vagyok benne..nem rúg beléd, nem fikás nem utál, nem számít hogy szegény vagy-e vagy gazdag...SOKKAL DE SOKKAL különbb mint az ember.ennyi
2010. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%
fikáz bocs
2010. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
19%
Kifejezetten ellenzem. Közhely, de az erőszak erőszakot szül, és biza nem az emberen fog csattani az ostor, hanem mindíg az állaton!!! Király, elviszik a kutyát, majd a volt tulaj azontúl minden kutyába belerúg, ami szembejön az utcán. Mért? Bosszúból. Gondolkodni kéne egy kicsit, és mérlegelni a tettein következményét is. Nemcsak érzelmeinktől fűtve habzó szájjal csinálni a marhaságokat, az nem oldja meg a gondokat, hosszútávon semmiképp.
2010. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Nos akit ők raknak helyre az hidd el többet kutya közelébe sem mer menni nem hogy bele rugni, hajrá fiuk!Erőszak erőszakot szül? Ja mert az a szerencsétlen állat láncra verve éhezik és baromira szólni tud a "jogaiért"ami minden élőlényt megilletne.megérdemli mind az összes gazember aki ilyet csinál, törvény ugy sem tesz semmit,Én az önbíráskodás mellett vagyok eggyes esetekben lásd ismerősöm fiát megölték brutálisan aki tette 10 év után szabadul jó maga viseletért még előbb na én biztos ott várnám a börtön előtt és addig élne.Lehet lepontozni.
2010. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

sztem meg jol csináljk,igenis zuzzák le azt a valakit(akár felnött,akár gyerek) hogy többé ne jusson eszébe lyen,sööt én azt is megcsinálnám az ilyenekkel, akik álllatot kinoznak, hogy figyelném,és ha megint elkezdi,akkor kivinném valami erdöbe aztán kivégezném,

az az állat nem tehet semmiröl,akit kinoz az a sok barom f..sz.

ha meg nem tud állatot tartani normálisan,akkor ne vegyen magához,

sztem az állatoknak több esze van,mint némelyik embernek!!!!

2010. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Kellene szervezni egy ilyen "kutyakommandót"! Esetleg érdekel valakit?
2010. febr. 24. 20:17
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
engem érdekel,szivesen lezuzok bárkit ha látom ha egy állatot kinoz, ha meg jön a rendör elszaladok,
2010. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
írtam neked egy e-mailt olvasd el
2010. febr. 24. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!