Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a "kutyakomm...

Mi a véleményetek a "kutyakommandóról"? Akik életüket kockáztatva is segítenek, kimentik az ártatlan kutyákat. És olykor elég kegyetlenül elbánnak az állatok szemét tulajdonosával.

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 17:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
18%

Akármennyire is igaz hogy az állatkínzás borzasztó dolog és súlyosan büntetni kéne, az ember mindenképpen elölrébb való mint az állat. tehát nem kínozhatsz meg egy embert azért mert állatot kínzott, ez középkori megoldás lenne. Amúgy az aranykorban volt divat hogy nem volt minden faluban rendőr, ezért a sértettek maguk büntették meg azt akiről úgy gondolták bűnös. így rengeteg ártatlant akasztottak fel.

Hihetetlen számomra hogy a 21. században is vannak akik ilyen primitíven gondolkoznak, abban az egyben van igazuk hogy a törvényeknek csak úgy van értelme ha be is tartatják.

2010. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
79%

19:31-nek


Hát qvára nemértek veled egyet , egy kutya vagy bármilyen állat nem csinál ilyesmit h kiköt egy embert és addig kínozza míg meg nem hal.Szegény kutyák szeretik a gazdájukat annak ellenére is h belerúgnak ,esetleg félholtra verik őket egyszerűen nem mernek visszatámadni.Az ilyen embereket akik halálra kínoznak 1-1 állatot valahogyan megkell tanítani a helyes viselkedésre , ha máshogyan nem megy erőszakkal....

Persze bennem sincs annyi mersz h ezt megis tegyem de csak támogatni tudom azt , aki az ilyen hulladék embereket "megnevelik" kicsit.

2010. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
79%

Én teljes mértékben egyetértek, sokkal súlyosabb bűntetés kellene az összes állatkínzónak!!!!! Azt hiszik, hogy ha kiszabnak pár ezer forintos bírságot, majd akkor alábbhagy a kegyetlenség?! Röhög a vakbelem. Pontosan úgy kellene csinálni, mint az USA-ban. Elvenni az állatokat, és jobb helyre juttatni! Kár, hogy nálunk nincs annyi adakozó és pénz, hogy az állatkórházak és menhelyek el tudják vállalni a beérkező állatokat... :(

Benne lennék egy ilyenben ezer örömmel!!!!!!!!

2010. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
73%
Csatlakoznék én is egy ilyen titkos társasághoz!!!A baj az hogy magyarországban nincs még meg az állattartás kulturája,sokan a mai napig nem tudják hogy,mi kell egy kutyának vagy macskának.Aki viszont tudja csak szarik az állatra az meg megérdemelné hogy kézzel foghatoan elmagyarázzák neki.A magyar törvények nem elég szigoruak még az állatkinzokkal szemben,aki meg kutyát vagy macskát megmérgez az meg kap egy kis pénzbüntetést.
2010. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
79%
én is szívesen csatlakoznék! Bár lány vagyok, 18 éves, és nem egy kigyúrt alak, de ezeket a r.hadékokat szép lassan, fájdalmasan kínoznám, majd hagynám, hogy 2 hétig szenvedjen, csak ezután dögöljön meg!!!!! le lehet pontozni, nem érdekel! Gyűlölöm az embereket, az állatok a mindenem, és aki ilyet képes tenni egy szerencsétlen kutyával, az ennél 100szor fájdalmasabb halált érdemel!
2010. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, csak sajnos, ilyenre itt magyarországon???... Nálunk 1-szer vett el a menhelyünk egy kutyát pár olyan embertől akik nem érdemelték meg (ha érdekel a történet: sissi23@citromail.hu), de olyan rendőrségi ügy lett,mert elvették egy ártatlan ember kutyáját stb. Nézd az Animal Planetet ( állatmentések, ... állatrendőrség stb. ...) . egyébként azt hiszem, Kecskeméten van állatrendőrség... bár nem vagyok benne biztos. Hozzánk is ki akartak jönni, megmenteni egy kutyát, de aztán a kutyát kiengedtük a kertjükből, és több hónapos "terápia" után, örökbeadtuk. :)
2010. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!