Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a "kutyakomm...

Mi a véleményetek a "kutyakommandóról"? Akik életüket kockáztatva is segítenek, kimentik az ártatlan kutyákat. És olykor elég kegyetlenül elbánnak az állatok szemét tulajdonosával.

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 17:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%
A lelkem mélyén egyetértek velük!!! Az én életvitelem nem engedi, hogy ilyenben részt vegyek, de hallgatólagosan támogatom, és örömmel veszem a sikerekről szóló híreket.
2010. febr. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
80%

Én 3 évig dolgoztam a Houstoni állatrendőrségnek Amerikában, nagyon sok mindent láttam már. De az állatrendőrök és a törvények még mindig nem elég kemények a kínzók ellen!

Véleményem szerint nincs olyan kegyetlenség amit a kínzó ellen lehet tenni.

A legdurvább eset az volt amikor egy 4hónapos kiscicát kikötött az udvarra egy 20centis kábellel a r*hadék és lelocsolta benzinnel, majd felgyújtotta. Ilyenkor mit tud csinálni szerencsétlen kis állat? El se tud menekülni! Mivel érdemelte ezt ki?

Borzalom mikre képesek az emberek!

35/N

2010. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
65%

hello!

sajna nem kaptam töled e-mailt, elküldenéd még 1x??

köszi

2010. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
elküldtem megint,remélem megkaptad ha nem akkor jelezz itt.
2010. febr. 25. 22:06
 15/26 anonim ***** válasza:
65%
sajna nem kaptam meg megint,de lehet hogy csak a freemail szivat megint
2010. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
krolyi38@windowslive.com vegyél fel msn-re ez a címem
2010. febr. 26. 19:51
 17/26 anonim ***** válasza:
79%
amugy, ááá utálom az állatkínzókat...tudjátok, én amikor látok egy kutyát, összeszoruzl a szívem, és ...ááááá megölném azt az embert....saját kezemmelk, vagy éppen megcsonkítanám, érzéstelenítés nélkül....vagy cak felakasztanéám, vagy lassú halál....ilyenkor amikor ilyet látok előjön belőlem a vadulás, pedig....senki nem bántottam m,ég soha, mert minek...de legszívesebben azt csinálnám..
2010. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
83%
Kislánykoromban , aszomszéba lakokott két idösebb fiu, volt egy cicám , felakasztották, lácal a fára, miközben végig kellet néznem mert, közben lefogtak, utána meg kaptam egy kutyust azt meg megmérgezték. Nem is értem miért csinálták ezt. Azota bepöccenek ha állatkinzot látok.
2010. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
82%

Első voltam.

Megint kinyílt a bicska a zsebemben. Éppen most olvastam, hogy Mogyorósbányán találtak két németjuhászt, akiket autó mögött vonszolva öltek meg. A cikk azt írja, hogy a tulajdonos elmondása szerint szelíd, barátságos állatok voltak, valószínűleg bizalommal hagyták, hogy a nyakukra tegyék a hurkot, amivel aztán kegyetlenül kivégezték őket.

Bocsánat, de ilyenkor én őszintén remélem, hogy igenis radikális állatvédők kezébe kerül az, aki ezt tette!!!!!

2010. febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
nah majd én teszek róla!
2010. febr. 28. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!