Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Bordermáni...

Mi a véleményetek a Bordermánia border collie kennelről? Mennyibe kerülnek ott a kutyák?

Figyelt kérdés

2015. máj. 16. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szépek! (Nekem kicsit túl szőröse, de ez persze csak azért van mert show vonalú)

Az ár 100-250 ezer kozt van

2015. máj. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Ez a két mondat magyarázatra szorulna:

"Vixen tavalyi első almával nagyon elégedett vagyok, a kiskutyák szépek és jó természetűek lettek. Idénre pihenőt terveztem, aztán közbeszólt az élet."

Egymás utáni években finoman fogalmazva sem szokás elletni. A közbeszólt az élet, meg milyen semmitmondó kifogás, magyarázat? Írja le, hogy mi történt. Nem tud vigyázni a szukára és vemhes lett? Mást nem nagyon lehet elképzelni.

2015. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es, mitől függ, hogy mennyi?
2015. máj. 16. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
2. válaszoló, nem véletlen alom a mostani... egészen Finnországba utazott a tenyésztő Vixennel, a kiszemelt kanhoz. Most adódott lehetősége, hogy kijusson.
2015. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:18

Egy tüzelést kihagyott. Akkor mi a gond?

2015. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

Kedves második válaszoló :) kicsit gondolkozhatnál mielőtt leírsz valamit, mégha névtelenül is.

1 év két alom között teljesen normálisnak számít, és ha megnézed, a kan Finnországban lakik. A kutyák elég nagy varázslók tudnak lenni, de azért talán nem ennyire ;)


Kedves kérdező! Tőled pedig az a kérdésem, hogy biztosan névtelen kommentelők véleménye alapján szeretnéd kialakítani a sajátodat? :) Nem sokkal egyszerűbb megnézni, hogy meg vannak-e a szülők szűrései, milyenek a kutyák, milyen körülmények között élnek, ill. írni egy érdeklődő levelet a tenyésztőnek? (ez minden kennel esetében érvényes egyébként...)

Ha kutyát szeretnél, elsősorban neked kell, hogy tetszen/megfeleljen, nem? :)

2015. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem mondanám semmit mondó kifogásnak, hogy Finnországba utazott a kanért...
2015. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!