Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől ilyen csúnya a kutyánk...

Mitől ilyen csúnya a kutyánk farka?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete már a fele farkán nincs szőr piros neki foltokban már feketedik szerintem a seb vagy nem tudom mitől olyan de nagyon fáj neki tegnap kijött az állatorvos de nem tudta mitől olyan. Adott neki szteroid gyulladáscsökkentőt meg nem tudom még mit meg hétfőn visszajön ad neki még valami szurit. Tegnap még kullancsot is felfedeztem benne nem is keveset mivel puli komondor keverék a szőrétől nem is látni őket. Nem lehet hogy a kullancs gyengítette le a szervezetét vagy mi lehet a baja?

2015. máj. 17. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha lyme-kóros vagy babéziás, és nem kezelik időben, belehalhat. Mindennap át kell vizsgálni a kutyát, pont ezért!

Allergia is lehet, ne házhoz járó orvossal nézesd meg, hanem egy felszerelt rendelőbe vidd el!

2015. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok minden okozhatja, allergia, rovarok (légy, szúnyog), szőrtüszőatka, rühatka, gombás fertőzés, stb. Ahogy az előző hozzászóló írta, egy kijárós orvos ezt nem tudja diagnosztizálni. Vidd el egy rendelőbe, ahol rendesen meg tudják vizsgálni, bőrkaparékot vesznek, laborvizsgálatokat végeznek.
2015. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!