Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 6 éves labrador kutyánk...

Egy 6 éves labrador kutyánk van, lány, még nem voltak kiskutyái. Tegnap apukám kiengedte őt az udvarra (mert bevan zárva, a díszkert miatt), majd mikor kinéztem az ablakon, azt vettem észre, hogy sántít a jobb melső lábára! Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon féltem őt. Mikor ma kimentem hozzá, csak feküdt és odasem jött hozzám! Pedig mindig odaszokott! Nagyon félek, főleg ahogy utána olvastam, hogy mit jelent ez. Esetleg mivel tudnám csillapítani a fájását, mert látom, hogy fáj neki?!

#Kutyák/betegségek
2015. máj. 9. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosnak kellene megmutatni.
2015. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Apukám mondta, hogy kihivjuk délután!
2015. máj. 9. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet rándulás, ficam, törés, elvágta valami a talpát, stb.

Miért nem viszitek el állatorvoshoz, miért kell a dokit házhoz hívni?

2015. máj. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert Szlovákiában élünk a Felvidéken és sehol sincs a közelben doki, csak 1 annak viszont nincs rendelője (talán), de ő házhoz jár!!!
2015. máj. 9. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lecsekkolom, hogy az orvos fog adni egy gyulladáscsökkentő és fájdalom csillapító bikaerős injekciót.

Egy keveset mozgó, valószínűleg többletsúllyal rendelkező labi 6 évesen már lehet ízületi kopásos, emiatt gyulladásos is.

2015. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze van a sántításnak ahhoz,hogy voltak-e kiskutyái?
2015. máj. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Esetleg még azt is nézd meg, hogy a lábujjai közé nem ment e kullancs. Nálunk már többször előfordult és hetekig sántítottak utána.

Amúgy majd a doki "megszakérti", de ez is egy lehetőség.

2015. máj. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!