Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatok a kutyának Aloe verás...

Adhatok a kutyának Aloe verás tejet?

Figyelt kérdés

Itt van az Aloe verás ital elkészítésének a módja :

[link]


Ha Én ezt ugyanígy elkészítem gyümölcslé helyett tejjel és megitatom vele lehet baja? Szeretném ha egészségesebb lenne főleg hogy vemhes.

(Akkor lehet baja a kölyköknek? )


2010. febr. 25. 01:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy olvastam, hogy a kutyáknak nem igazán jó a tehéntej mert nem tudják jól megemészteni.
2010. febr. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A kutyának nem való tej. Csak hasmenése lesz tőle. Ha viszed orvoshoz és jól eteted akkor nem kell neki semmi mást adni.

Amúgy nővérem ilyen biomániás, szerinte mindenre jó az aloe vera, én a kutyámnk a sebébe fújtam. Ha nagyon akarod akkor valahogy máshogy add, ne tejjel (amúgy remélem nem szaporítod a kutyád).

2010. febr. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Akkor mibe adjam neki? Vízbe ? Ha úgy nem issza meg akkor mibe?


Nem szaporítom a kutyust.. véletlen baleset így 6 év után..


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Mit adhatnék neki hogy több legyen a teje ?Van ötletetek?

2010. febr. 25. 01:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az aloe vera embernél is hasmenést okoz, ha belsőleg fogyasztod...

Mellé még a tej is... 8-o

Nem tudja megemészteni a gyomra, akár hetekig is hányni, fosni fog tőle! Most nem kellene, hogy legyengüljön.


Felejtsd el ezt az egészet!!!


A kutyusodnak adjál sok HÚST, attól érzi majd jól magát, attól lesz sok teje. Vegyél neki csirkefarhátat, főzd jól meg, ezt nagyon fogja szeretni. :D


Vagy vegyél neki májat, főzd meg vízben (összedarabolva) imádni fogja!!! :D

2010. febr. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az Aloe latex aloint tartalmaz, amely súlyos hasmenést vagy görcsöt válthat ki. Terhes nők esetén az aloe latex alkalmazása kerülendő, mert méhösszehúzódást, vetélést vagy koraszülést okozhat. Az aloe latex nem javasolt emésztő-szervrendszeri megbetegedések, bélelzáródás, menstruáció, szoptatás, vakbélgyulladás és ismeretlen eredetű hasi fájdalom esetén, valamint 10 éves kor alatt is ellenjavallt. Ezzel szemben a tiszta Aloe-gélt bárki használhatja!
2010. febr. 25. 09:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Az aloe a világ egyik legnagyobb parasztvakitása ... ami drága is.

A kutyának premium tápra, kálciumra (nem tej, hanem bogyo), vitaminokra és egy jó orvosra van szüksége. Minden más teljesen felesleges.

2010. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Alapvetően azzal, hogy drága nem lenne probléma mert annyi van hogy nem tudom hova tenni.
2010. febr. 25. 11:02
 8/10 anonim ***** válasza:

utolso vagyok. ha ennyire ragaszkodsz hozzá, akkor inkább locsold le vele a tápot, ha ugy megeszi

a tejet tényleg hanyagold ...

2010. febr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akiteki ***** válasza:
Vidd el ivartalanítani és ne adj neki felesleges dolgokat.
2010. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja,biztos elviszem.
2010. febr. 26. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!