Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öreg kutya nyüszít, sír?

Luca02020202 kérdése:

Öreg kutya nyüszít, sír?

Figyelt kérdés
Sürgős segítség kéne a kutyánk Gömbi lehet kb 16 éves és nem hagyja abba sírást folyton ordít ki-be járkál ha simogatjuk sem nyugszik meg. Sürgősen kéne a segítség előre is köszönöm!

2015. máj. 18. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Doki?
2015. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

szokott lenni állatorvosi ügyelet.


Mi hogyan segítsünk szerencsétlen kutyának interneten keresztül?

2015. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Egyértelműen fájdalmai vannak. Azt pedig csak orvos tudja kezelni.
2015. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
2015. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Biztosan nagy fájdalmai vannak szegénynek. Sajnos, nagyon sok a rákos öreg kutya. Orvos tud tanácsot adni, ha kell, fájdalomcsillapítót, illetve, ha ez a megoldás, akkor a kegyes halál a segítség a hosszú, szép élet végén.

Nagyon igaz a mondás, hogy aki kutyát vesz magához, bánatot vesz magához. Mert hozzánk képest rövid életűek, s a búcsú fájdalmas.

Budapesten az állatkórházban van éjszakai ügyelet.

2015. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
úgy tűnik egyenlőre megoldódott a probléma... hányt egy hatalmas adag kaját az előszobába :D lehet, hogy a kaja a bűnös? mindig sima spar-ban kapható kutyakaját kap, de ritkán szokott hányni
2015. máj. 18. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Valami tárgyat nem nyelt le?
2015. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem hiszem, nem szokása mindent megrágcsálni
2015. máj. 19. 14:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy van az öreg blöki? Jobban van?
2015. máj. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Miért nyüszít a kutyám?

2 éves fajtiszta kan dalmatám , mindig nyüszít , vonyít ,!! Van 3x3 kenelje hozzá 1 ház meleg béléssel !! Jól táplált ! Oltásokat , féregtelenitést meg kapja !! Napi szinten van ki engedve , kb 30x100 m kerbe , szabadon rohangálhat !! ( a kert be van kerítve ! De...

1 napja haza hoztunk 1 kutyát de nagyon ugat nyüszít nem tudom hogy szoktassam le erröl?

Mert vannak szomszédaink mielöbbi hasznos válaszotokat várom

A kutyánk rengeteget nyüszít. Mit tehetek?

Kb. 6 éves keverék kan kutyus. Fájdalmai nincsenek, rendkívül játékos, ha ölbe veszem és simogatom akkor is sokszor nyüszög. Nagyon szeretethiányos, annyira ragaszkodó hogy hihetetlen, már-már aggaszt. Ha elküldöm a kis vackába, nem csinálja. Lehetne valahogy cseppet...

Hisztizik a kutya mikor elmegyünk itthonról. Vonyít, ugat, nyüszít, minden baja van. Mit lehet tenni ellene?

Bocsánat a kisregényért, de mindenképpen megoldást kellene találni a problémára, lehetőleg minél hamarabb. Csütörtökön lett elhozva menhelyről, 3 éves tacskó-yorki keverék kan. Hárman vagyunk itthon vele, én, a párom és a párom anyja. Engem imád a kutya, a páromat...

Mit csináljunk ha a kutya nagyon nyüszít?

Nem tudunk átmenni vásárolni sem mert a boltig hallani a visítását, holnap pedig egész napra el kéne mennünk itthonról. Mit csináljunk vele, hogy ne vonyítson?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!