Öreg kutya nyüszít, sír?




válasza:szokott lenni állatorvosi ügyelet.
Mi hogyan segítsünk szerencsétlen kutyának interneten keresztül?




válasza:



válasza:Biztosan nagy fájdalmai vannak szegénynek. Sajnos, nagyon sok a rákos öreg kutya. Orvos tud tanácsot adni, ha kell, fájdalomcsillapítót, illetve, ha ez a megoldás, akkor a kegyes halál a segítség a hosszú, szép élet végén.
Nagyon igaz a mondás, hogy aki kutyát vesz magához, bánatot vesz magához. Mert hozzánk képest rövid életűek, s a búcsú fájdalmas.
Budapesten az állatkórházban van éjszakai ügyelet.




válasza:Kapcsolódó kérdések:
2 éves fajtiszta kan dalmatám , mindig nyüszít , vonyít ,!! Van 3x3 kenelje hozzá 1 ház meleg béléssel !! Jól táplált ! Oltásokat , féregtelenitést meg kapja !! Napi szinten van ki engedve , kb 30x100 m kerbe , szabadon rohangálhat !! ( a kert be van kerítve ! De...
Mert vannak szomszédaink mielöbbi hasznos válaszotokat várom
Kb. 6 éves keverék kan kutyus. Fájdalmai nincsenek, rendkívül játékos, ha ölbe veszem és simogatom akkor is sokszor nyüszög. Nagyon szeretethiányos, annyira ragaszkodó hogy hihetetlen, már-már aggaszt. Ha elküldöm a kis vackába, nem csinálja. Lehetne valahogy cseppet...
Bocsánat a kisregényért, de mindenképpen megoldást kellene találni a problémára, lehetőleg minél hamarabb. Csütörtökön lett elhozva menhelyről, 3 éves tacskó-yorki keverék kan. Hárman vagyunk itthon vele, én, a párom és a párom anyja. Engem imád a kutya, a páromat...
Nem tudunk átmenni vásárolni sem mert a boltig hallani a visítását, holnap pedig egész napra el kéne mennünk itthonról. Mit csináljunk vele, hogy ne vonyítson?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




