Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Páommal közösen vettünk egy...

Páommal közösen vettünk egy kiskutyát, viszont úgy alakult, hogy külön válunk. A kutyust pedig mindketten szeretnénk. Hivatalosan kié a kutya? Aki a tulajdonos vagy akinek a nevén a chip van?

Figyelt kérdés
Párom van beírva a könyvbe mint tulaj,viszont az én nevemre lett chippezve a kiskutya. Imádjuk mindketten,
2015. máj. 19. 15:49
1 2
 11/11 SzMHZs ***** válasza:

Na nálunk pont ezért kötöttem ki, mikor elhoztuk a kutyánkat, hogy az én nevemen van minden és az tuti, ha szét is megyünk nálam marad. Ahogy telt az idő, ez igazolta is magát, mert én nevelem, fésülöm, vizsgálgatom, intézek mindent, járok vele mindenhova, ha páromon múlna, akkor csak eü. séta, kaja, meg itthon némi játék és kanapén döglés lenne az élete. Ő is imádja, csak nem ért hozzá, meg nem is nagyon erőlködik (nem bánom, mert magamnak akartam egyébként is kutyát).

A könyv az törzskönyvet vagy oltásit takar? Egyébként egyetértek, egyezzetek meg, aki többet tud nyújtani a kutyának (kaja, orvosi ellátás, foglalkozás, nevelés, séták), azé legyen.

2015. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!