Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mi lehetett (erős idegzetűe...

Ez mi lehetett (erős idegzetűeknek szánt tartalom)? Ilyesmivel foglalkoznak állatvédők, fajtamentők?

Figyelt kérdés

Nemrég sétáltunk egy helyen, ahol valami tanya mellett mentünk el, kutyák őrizték drótkerítés mögött. Ugye megláttak minket, mind ugatott. Egyszer csak látom, hogy hátulról fut egy kuvasz felénk, és olyan furcsa. Hát látom, hogy a lágyéka tájékáról himbálódzik valami egy bőrdarabon... olyan alakja volt, mint egy óriási füge, akkora, mint a fél kuvasz. Ahogy futott felénk, a súlya kibillentette és el is esett a kutya.

Csak egy pillantást tudtam rá vetni, mert úgy éreztem, elájulok (nem nagyon bírom az ilyesmiket látni), és szinte elmenekültem onnan. De azóta is néha foglalkoztat. Nekem az volt az első gondolatom, hogy a heréje lett ekkora. Nagyon himbálódzott, szóval nem nem nagyon tudtam megállapítani, hogy mennyire van hátul... de nagyon sajnálom szegény kutyát. Nem is tudom, meg lehet-e műteni. Akkora volt, mint a fél kutya, és majdnem leért a földig.



2015. máj. 20. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fotókat kell készíteni és azzal felkeresni a legközelebbi állatvédő szervezetet,hogy adjanak tanácsot.
2015. máj. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szólj állatvédőknek! Ők kimennek, megnézik és segítenek rajta.
2015. máj. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy valami daganat, így ezt nem lehet megmondani.

Foglalkoznak ezzel állatvédők is, másrészt a kutya nem garázdálkodhat kieresztve rátámadva az arra járókra,mert az meg veszélyes ,ez gyepmesteri rendőrségi feladat.

2015. máj. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Minden kutya a kerítésen belül volt. Úgy értettem, hogy a tanya hátsó részéről szaladt felénk.


De lehet ekkora daganat? Ez óriási volt.

2015. máj. 20. 05:15
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Inkább daganat, mint here... keresd fel az állatvédőket! Ha valakinek a kutyája beteg, és nem viszi orvoshoz, az állatkínzás! Az más eset, ha elvitte, és nem tudják meggyógyítani (bár akkor is ott van alternatívának a steroid injekció, ami segít felszívódni a daganatoknak). Majd írd meg, mi volt!
2015. máj. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Vagy sérve van. Az veszélyes de nem fáj neki elvileg ha ez nyugtat valamit a lelkeden. Szólj állatvédőknek.
2015. máj. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!