Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Extra erős kutyának milyen...

Extra erős kutyának milyen nyakörvet rendeljek?

Figyelt kérdés
Láncon van, németjuhász 1 éves, 20 kiló. Legalább 10 nyakörvet kivégzett, csak napokig tart neki. 1000-3000 ft-ig voltak ezek. Neten szeretnék rendelni valami olyat ami nem csak 2 napig bírja. Segítenétek?
2015. ápr. 15. 08:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Nem a kutya extra erős, hanem a lánc miatt szakadnak el a nyakörvek. Gondolom, rugót nem tettetek a láncra.

Csak sajnálni tudom a kutyát, hogy láncon kell élnie.

2015. ápr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Hát nem segítettél de azért köszi.
2015. ápr. 15. 09:03
 3/34 anonim ***** válasza:
A legdrágábbat is ki fogja végezni :( Keríts el neki egy kifutót, vagy csinálj stabil kerítést, jobban jártok.
2015. ápr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nekünk van kerítés de a szomszéd nem hajlandó csinálni, nekem meg nincs annyi pénzem hogy a szomszédnak csináltassak kerítést. Amugy csak pár órát van láncon a kutya, mert bent van a házban vagy visszük sétálni. Nem is értem miért rinyál az első.
2015. ápr. 15. 09:13
 5/34 anonim ***** válasza:

Ne tarts láncon kutyát. Építs neki tágas kifutót, ha már a kerítés megcsinálása nem opció. Ezzel a nyakörv problémáid is megszűnnek.

Jövő évtől úgyis tilos lesz a láncon tartás.

2015. ápr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Nem "rinyálok". A láncon, ha nincs rugó beiktatva, a rántás , amikor kiugrik a kutya nagyon erős. És nem csak a nyakörvre hat, hanem a kutya nyakára, gerincére.
2015. ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
A láncon levéstől önmagában nem megy szét egy nyakörv sem. Mit csinál a kutya a láncon, amitől tönkremegy a cucc? Arról kellene leállítani elsősorban.
2015. ápr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Ma pl a férjem jött be a kapun, a kutya meg odaakart menni és ahogy rántotta a láncot elszakadt a nyakörv.
2015. ápr. 15. 10:03
 9/34 anonim ***** válasza:
Csinálj neki futóláncot, és/vagy, amint előttem írták, tegyél rugót a láncra. Akkor a hirtelen rántások nem fogják kinyírni a nyakörvet.
2015. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 15. 11:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!