Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta kiskutya olcso?

Melyik fajta kiskutya olcso?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnek egy kistestu kutyit..regebben volt egy yorkim es imadtam,de az akkori elethelyzetem olyan volt hogy nem tudtam vele eleget foglalkozni,ugyhogy masfel ev utan egy ismerosomnek adtam,aki egesz nap otthon van..jobb helye van ott,akarmennyire fajdalmas volt nekem,mert imadtam. Azota eltelt 2 ev es most ugy all az eletem hogy rengeteget vagyok itthon,igazan sokat tudnek foglalkozni egy kiskutyaval.. de max 20.000 forintom van ra,de nem szeretnek valami felelotlen szaporitotol venni egy beteges kiskutyat. Milyen fajta tenyleg kicsi kutya van,ami nem tobb ennel az osszegnel? Menhelyrol is szivesen hoznek el,csak nemtudom mennyire vannak ott kolyok kutyak? Szeretnem ha mellettem none fel.. :)

Elore is koszonom a valaszokat,tanacsokat!:)


2015. máj. 21. 08:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
" max 20.000 forintom van ra,de nem szeretnek valami felelotlen szaporitotol venni egy beteges kiskutyat." - pedig ennyiért csak szaporítótól kapsz! Marad a menhely! Szoktak kölykök is lenni!
2015. máj. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Csak a menhelyt tudom javasolni, fajtatiszta kutya 100 ezer Ft felett kezdődik.

Viszont a menhelyen is vannak kölykök :) Nem tudom, hol laksz, de pl. a szentendrei menhelyen nagyon édes pici kölyökkutyák vannak most, kistestűek maradnak. Keresd a facebook-on az Árvácska Szentendre állatmenhely oldalát.

De ha ez túl messze lenne neked, akkor is érdemes a hozzád közelebbi menhelyeken körülnézni, mindenhol szoktak kölykök lenni.

2015. máj. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszaitokat,felpontoztalak titeket!:) Akkor menhelyen fogok keresgelni :) Szentendre picit messze van nekem,de meg az is lehet hogy lemegyek oda,ha kozelebb nem talalok.

Varok meg valaszokat!:)

2015. máj. 21. 08:55
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
ha csak 20000 ft-od van rá akkor miből fogod beoltatni rendszeresen és miből fogsz neki ennivalót venni? na mindegy
2015. máj. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

és ezt nem bántásból írom!!!

kivánom hogy találd meg álmaid kiskutyáját csak az én példámból írom hogy nekem egy yorkim van ő az életem értelme, normális kennelből van 80 ezer ft volt, és szegénykémnek olyan érzékeny a kis gyomra hogy mindig elrontja ( eszik valami nem neki valót) és olyan beteg lesz hogy nem ússza meg szegény a szurikat ami 3 ezer forint és van hogy egyszerre hármat kap vagy vinni kell több napig orvoshoz és azért is fizetni kell hogy megnézik de biztos ez orvos függő is. és azért írtam ha nincs annyi pénzed és kifogaz egy olyan kutyát akkor rámegy a gatyád :S sajnos ez az igazság

2015. máj. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
"szegénykémnek olyan érzékeny a kis gyomra hogy mindig elrontja ( eszik valami nem neki valót" - nem bántásból, de h jut hozzá olyanhoz, ami nem neki való?
2015. máj. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én yorkim se bírta a tápot és elkezdtük a barf-prey etetést
2015. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nyilvan ha hirtelen orvosi ellatas szukseges lenne a kutyamnak akkor a fold alol is eloszednem a penzt ra,de egy benti kiskutyat annyi veszely szerintem nem fenyeget. Az en yorkimnak is nagyon erzekeny volt a pocakja,mint ahogy ez jellemzo a fajtara,de csak a jo minosegu tapjat kapta,igy nem volt gond ezzel,nem kellett emiatt (sem) orvoshoz rohangalni vele. :)
2015. máj. 21. 11:20
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

"benti kiskutyat annyi veszely szerintem nem fenyeget"


A legtobb baleset nem is otthon tortenik, hanem seta kozben. Feleszik valamit a foldrol, megtamadjak, eluti az auto, fertozest kap (pl kullancstol) stb.

2015. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
6-os: úgy hogy kimegy az udvarra pisilni és megeszi a macskasz.rt...:) például úgy
2015. máj. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!