Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta kiskutya olcso?

Melyik fajta kiskutya olcso?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnek egy kistestu kutyit..regebben volt egy yorkim es imadtam,de az akkori elethelyzetem olyan volt hogy nem tudtam vele eleget foglalkozni,ugyhogy masfel ev utan egy ismerosomnek adtam,aki egesz nap otthon van..jobb helye van ott,akarmennyire fajdalmas volt nekem,mert imadtam. Azota eltelt 2 ev es most ugy all az eletem hogy rengeteget vagyok itthon,igazan sokat tudnek foglalkozni egy kiskutyaval.. de max 20.000 forintom van ra,de nem szeretnek valami felelotlen szaporitotol venni egy beteges kiskutyat. Milyen fajta tenyleg kicsi kutya van,ami nem tobb ennel az osszegnel? Menhelyrol is szivesen hoznek el,csak nemtudom mennyire vannak ott kolyok kutyak? Szeretnem ha mellettem none fel.. :)

Elore is koszonom a valaszokat,tanacsokat!:)


2015. máj. 21. 08:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Tacskó :)
2015. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 deniz csaba ***** válasza:

Szerintem is menhelyen nézz körül. Ott is illik fizetni 15.-20.000,-et adományként, de jobb helyeken, pl. Budaörsön ebben benne vannak a szükséges védőoltások és ált. az ivartalanítás is. Már elkezdődött egy ideje a tüzelési időszak, úgyhogy sok kis kutya született és tele vannak a menhelyek.:(Szép tőled, ha mentesz egyet.

De szerintem is, ha nehéz helyzetben vagy anyagilag, akkor várj vele inkább. Nincs rosszabb, mint amikor sejted, hogy beteg a kutyád, de el sem mered vinni az orvoshoz, mert csak az 6000 ft, hogy ránéz és lehet semmi komoly, de lehet, hogy még 50.000.-ért vizsgálatokat akar. és még a kezelés el sem kezdődött. Minden hónapban 2500-3000 a kullancs és bolhaírtó, most írják össze a kutyákat, adózni kell utánuk is, stb.

Az a baj, hogy a kutyákra nincs TB vagy állami támogatás. Úgy húzzák le a gazdikat, ahogy akarják.

Cicából is sok szép van a menhelyen, legalább kipróbálnád, hogy vele hogy mennek a dolgok, kisebb a kockázat és a felelősség, de hasonlóan jó társaság lehet. Ha működik 1-2 év múlva kutya-cica-gyerekek!:)

2015. máj. 25. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Zoe~ ***** válasza:
Ez nincs fajtához kötve.Legegyszerűbb mód az, ha elmész a közeli menhelyre, és ott konzultálsz az ott dolgozókkal, mert úgy gondolom nekik csak öröm, ha az egyik védencük szerető családba kerül.
2015. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!