Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki az aki találkozott már...

Ki az aki találkozott már hasonló problémával?

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkodtató kérdés...

Kifejtenéd? :D

2014. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi is a probléma ?
2014. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elnézést!!A legfőbb kérdést nem irtam ki.Tegnap a kutyám rohangált,és egy enyhe nyüszités után nem használja a hátsó lábát"nem lép rá".Természetesen vittem azonnal az orvoshoz aki csupám kézel történő "diagnosztikát" állapitott meg.A válasza 1-2 nap rendbejön.Mivel falun élünk,itt nincs röngen..stb.Nem tudom érdemes e várni azt a bizonyos egy két napot,nem szeretném ha későbiek folytán ebből fakadóan mozgászavar lépjen fell nála.Óvatosan próbáltam maszirozni,nem nyüszit,gondolom törése nincsen,ne észleltem nála semmi duzzanatot,sem idegen anyagot a lábába.Négy hónapos kutyáról van szó.Válaszokat előre is köszönöm!
2014. nov. 4. 18:13
 4/14 sippara ***** válasza:
1-2 napot pihentesd, ha nem javul, vagy rosszabbodik közben, doki, röntgen.
2014. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is várd ki azt az 1-2 napot, utána majd meglátod, hogy helyrejött, vagy nem. Ha nem akkor röntgen.
2014. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!A profi orvosi diognasztika "csupán"-nyolc ezer Ft-ba került.De itt nem a pénzről van szó,sajnos a falusi dokik,tisztelet a kivételről,hamarabb kérik az összeget minhogy a kutyát látták volna.Keverék kutyáról van szó,de nekem ép olyan becses mint másnak a Tk...bármilyen.
2014. nov. 4. 18:27
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne masszírozd, ne baszkuráld, hagyd békén.

Ha van lehetőséged vidd el valahova, ahol van röntgen.


Nekem egyszer inszalagszakadása volt a kutyámnak ilyen tünetekkel. 40-ért műtötték 15 évvel ezelőtt.

2014. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es a baszkurálás és a maszirozás között van különbség.PL ha van kérdrzd meg a nejed!!
2014. nov. 4. 18:41
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat a 7-esre céloztam!
2014. nov. 4. 18:42
 10/14 anonim ***** válasza:
44%

Gratulálok , kiválóan kiszűrted a lényeget!

Akkor masszírozd tovább! Háta műthetelenre masszírozod.

Ja, és ha ráérsz, majd ebbe a válaszba is kössél már bele, nehogy benned maradjon valami, még a végén rosszul fogsz aludni.

2014. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!