Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A dalmata kinti kutyának való?

A dalmata kinti kutyának való?

Figyelt kérdés

Szeretnénk a párommal 2 kutyust, az én részemről dalmatát szeretnék már rég óta, a kérdés az, hogy jól érezné-e magát nálunk. Hatalmas kertbe lenne, egy másik kutyussal, sajnos mind a ketten dolgozunk, a párom 3 műszakban én pedig irodistaként 8-4-ig. Naponta tudnánk velük foglakozni, a napi 2 nagy sétán felül. Nekem feltett szándékom túrázni vinni magunkkal hétvégente, meg betanítani trükkökre, kutyaiskolába fogom járatni.Elég lesz neki ennyi mozgás?


Így jól érezné magát nélunk? Illetve abban nem vagyok biztos, hogy kinti kutya lehet-e. Szigetelt kutyaházunk van, fából, meg fűtéssel.



2015. máj. 26. 14:23
 1/2 anonim válasza:
a Dalmata nagyon nyűgös kutya.. vagyis sok mindent elkaphat ha nincs jól ápolva.. éjszakára semmikép se szabat kint hagyni.. se hidegbe! a dalmatának nincs alszőrzete így könnyen megfázik... viszont sok mozgásra van szüksége... és legtöbbjük nagyon túl van tenyésztve
2015. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Dalmata nem kutya. Megtévesztésig hasonlít ugyan rá, valójában azonban egy játékszer.
2015. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!