Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik táp a jobb? Taste of...

Melyik táp a jobb? Taste of Wild vagy Acana? Árban hasonló összegben van a legtöbb Acana táp, mint a ToW, csak kérdés, hogy melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Jelenleg Taste of Wild-dal etetek. Megfelelőnek tűnik a kutyáim számára. Ugyanakkor elkezdtem nézegetni az Acanát, hogy milyen árban van, ahonnan rendelem a jelenlegi tápot, és azt vettem észre, hogy egyes Acana tápok (bárány&alma, csirke&burgonya,

sport&Agility, Wild Prairie, Adult Dog) szinte egy árban vannak a Taste of Wild-dal. A toW-nak 1200/1300ft körül van kg-ja, hogyha 13kg-os zsákba veszem, Acaná-nál 900/1100/1200 körül lenne hasonló kiszerelésű zsákban, vagy olcsóbb is, hogyha a nagyobb zsákot venném. Az Acana csirkés tápja olcsóbb is lenne, mint a ToW, érdemes lenne esetleg váltani?



2015. máj. 27. 14:33
 1/2 VillámFarkas ***** válasza:
Mi akanát alkalmazunk mert az jukkakivonatos ami szagtalanít. A másikat nem ismerem, de az akanát ajánlanám.
2015. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindkét táp remek, de én Orijen párti vagyok, mi azzal etetünk.
2015. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!