Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának lehet csirkecombot adni?

Anonymus.lány kérdése:

Kutyának lehet csirkecombot adni?

Figyelt kérdés
Ebédről megmaradtak a rántott csirkecomb csontok, nem tudom oda lehet- e adni a kutyának. Félek hogy megfullad, mert valami olyasmit hallottam hogy az túl szilánkos. Vagy ez csak a csirkemellnél van így?

2015. máj. 30. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Azt tényleg ne add oda.
2015. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Főtt/sült csirkecombot ne, annak nagyon éles, szilánkos a csontja.
2015. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem, mert a csöves csontok szilánkosra törnek, és felsérthetik a beleit, fenekét. Akár bele is halhat, előfordul ilyen eset.

Csirkecsontot csak nyersen adj neki.

2015. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyersen semmi baja nem lesz tőle. Ha lenne akkor az elég szerencsétlen lett volna az evolúció során, mivel a farkasok sem kérdezték meg sose, hogy akkor ezt most megehetem-e vagy sem, hanem megették. Kajagyártó által pénzelt orvosnak meg nem hiszünk főleg,mert a butchersnek vannak ilyen préselt csontjai, amiket említ is. Minő véletlen.


Mivel a te csontod nem nyers így azt ne add oda.

2015. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

ekkora hülyeséget!

vadászó ragadozó állatnak mi baja lehet a csirkecombtól vagy a csonttól?

mi, mióta az eszemet tudom, etetjük vele a kutyát. semmi bajuk, fogai szépek, szép kort élnek meg, aktívak ( néha túlságosan is  ).


jah, média, pedigree reklámok, piac...

2015. máj. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megsült a csirke, magyarul szilánkosabbra fog törni a szájában, mint kéne. Rosszul nyeli le, és kész a baj.


Nyersen, csakis nyersen, és ez nem hülyeség, mi már jártunk így (szerencsére nem halt bele).

2015. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!