Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kanári-szigeteki kutyának...

A kanári-szigeteki kutyának tényleg benne van a vérében a házőrzés?

Figyelt kérdés
Ilyen kiskutyát szeretne a párom, és szerinte nem kell ahhoz marha sokat foglalkozni vele, hogy őrizze a házat, mert "tudni fogja magától, benne van a vérében". Eddig az összes kutyánk barátságos volt, így valszeg tőlünk ezt "tanulják", ezért kétlem, hogy ez a kutyus a betörők réme lesz. Bár egyik sem volt ilyen kemény kutya (vizsla, meg egy keverék).
2010. febr. 26. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

ha örzö kutyát választasz bánhatsz vele ugy mint egy szobakutyával de ha baj van akkor az élete árán is megvéd mert igaza van a párodnak.... "benne van a vérében,,


üdv: Charmy

2010. febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kanári-szigeteki kőkemény kutya, nem sima házőrző. Éppen ezért is kell vele sokat foglalkozni, nagy baj lehet abból, ha hagyják úgy nőni, mint gyomot a kertben. Nagyon-nagyon gondos szocializációra van szüksége és szerintem mindenképpen kutyaiskolába kell járni vele, mert abból tragédia lehet, ha a kutya nem visszahívható.
2010. febr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem értek veled egyet.

nekem van egy Ckanári szigeteki kutyusom.

nemjárok vele kutyasuliba

benn is van meg kinn...

és velem is szok aludni.

nem kell neki annyi minden...

soxor egyedul van és semmi baja.


volt ár rá példa hogy a nagybátyám (külföldi)

nem tudott róla hogy ilyen kutyám van és amikor már nyitotta volna az ajtot ki a kutyám (Néró) szószerint

ráugrott és addig tartotta őt lenn a földön amíg ki nem mentem hogy üdvözöljem a nagybátyámat XD


persze miután jeleztem Nérónak hogy minden rendben van akkor ő megnyalta őt


...

xal xtem nem egy harcikőkemény...

kutya és egyetértek az 1. válaszoloval mert mi elkényeztetjük de mégsem olyan kis cuki amikor idegenek lépnek be a területre ....

2010. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!