Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges, hogy ennyire...

Lehetséges, hogy ennyire szeret engem és ennyire féltékeny a kis yorkim? Remélem igen. :D

Figyelt kérdés

Az idegen kutyusokkal EGYÁLTALÁN nem barátkozik, nem kíváncsi, sőt...ha egy kutyus közeledni próbál hozza, rögtön ugrál rám, hogy vegyem fel, bújik hozzám és ha a barátom fogja, akkor is "hisztizik", hogy hozzám jöhessen.

Az emberekkel nagyon barátságos, kíváncsi, szereti, ha a középpontban lehet, viszont a kutyákat körülöttünk nem viseli el.

Itthon van egy pulink és egy keverékünk, ők még előtte nálunk laktak, velük jól megvan.

Viszont az idegenekkel egyáltalán.

Olyan, mintha féltékeny lenne, vagy nem is tudom... Ha más kutyusokkal barátkozom (akikkel ő nincs jóban), rögtön ideges lesz, remegni kezd, elbújik meg minden.

Ne kezdetek kötözködni velem, ő nem az az ideggyenge típus, "normál" méret, okos, aranyos, játékos meg minden, csak (remélem ez a "baj" :D) nagyon szeret engem, és én is őt... :)


18L


2010. febr. 26. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem falkavezérnek tartja magát a kicsi. Nem akarja, hogy a rangsorban alatta állók más falkákkal barátkozzanak.
2010. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek, rendezni kellene a falkán belüli rangsort.
2010. febr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

És az nem lehet, hogy csak egyszerűen szeret engem???... :(

Az embereket elfogadja, a kutyákat nem.

Én ember vagyok, és falkatag.... A többi akkor miért nem az, csak az állatok??

2010. febr. 26. 22:34
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Meg akar védeni az idegen kutyáktól, felelőséget érez irántad.
2010. febr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
"Én ember vagyok, és falkatag...." És Te vagy a falkavezér is?
2010. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért, téged maga alatt valónak tekint, nem szereti ha más kutyák érintkeznek veled mivel te az ő "tulajdona" vagy. Ő ezt így képzeli el a fejében, hogy neki meg kell védenie téged! Ajánlom figyelmedbe ezt a könyvet, szerintem ezzel a módszerrel megoldható a probléma: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az embereket elfogadja de a kutyákat nem, akkor az azt jelenti, hogy nincs rendesen szocializálva. Nem vittétek eleget kutyák közékis korában. Meg van szokva a falkával amiben él(Te, barátod és a másik két kutyátok).
2010. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azt kifelejtettem, hogy valószínűleg ebben a megszokott falkában ő képzeli magát az alfának.
2010. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát szegény kutyád valószínűleg nem tudja, hogy milyen jó kutyákkal játszani! Nem örülj ennek, ez nem jó neki hanem rossz! Ő nem ember, a viselkedését nem úgy kell megitélni mint egy emberét. Szerintem sügősen kezd el szocializálni, mert egyszer bepöccen egy nagyobb kutya és elkapja vagy magányosan és vidámság nélkül fog élni. Ja és valószínűleg a rangsorral is baj van. Vannak kutyaiskolák ahol direkt kicsi kutyákat tanítanak. Talán azt kipróbálhatod.
2010. febr. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ő szeret kutyákkal játszani, vagyis 3 kutyabarátja van és egy cica. :DD


Mit csináljak? Hogyan kezdjem szocializálni, ha ez a probléma??????

Légyszi adjatok tanácsot!

2010. febr. 27. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!