Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes kutyát lehet etetni...

10 hetes kutyát lehet etetni száraz táppal és konzervvel?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet etetni mind a kettővel, de én a konzervet hanyagolnám, abban nincs semmi tápérték. Amelyikben van, az aranyárban vásárolható meg.

Vegyél neki jó minőségű kölyök tápot, esetleg egy kicsit be lehet áztatni neki ha nem akarja szárazon enni.

Én pl a konzervet csak arra használom, hogy ha nem akar enni a kutyus, akkor egy kanálnyit keverek a száraz táphoz és máris ízlik neki a táp.

2015. jún. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább csak száraz táppal, ha elég jó minőségű. A konzervet imádják, de tápanyag alig van benne, ráadásul elfinnyásodik tőle a kutya. Szóval száraz táp, napi 3-4x, meg tiszta víz.
2015. jún. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kénytelen vagyok konzerv kajával etetni a kutyát, mert sehogy nem hajlandó megenni a száraz tápot. Pedig kölyökkora óta próbáltuk rászoktatni, de egyszerűen sehogy. Kiköpi.
2015. jún. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó minőségű kölyöktáppal etesd, eleinte még beáztathatod egy kis vízbe.

Konzerv felejtős.

2015. jún. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Konzerveknek általában több mint fele víz, szóval ha azt adsz neki, akkor esetleg keress olyant aminek az összetevői jók.


Én a száraztápot beáztatnám és a napi adagját négy felé elosztanám.

2015. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm , kölyök tápot fogok majd venni.
2015. jún. 2. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!