Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hill's kutyatáprol vélemények?...

Hill's kutyatáprol vélemények? Royal canin juniort vagy Hills yunior? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
5 hónapos yorki
2015. jún. 2. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Én Hill's tápot adok már kiskora óta a 8 éves kistestű keverék kutyámnak, nálunk bevált. Lazacolajat is kap mellé. Kétszer próbáltuk Royal Canint, de vakarózott tőle, pedig a tápszemek formája és mérete jobban tetszett neki, sose volt olyan, hogy ne ette volna meg, ha csak tápot kapott aznap.
2015. jún. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Mindkettő méregdrága reklámtáp.Van bennük sok ízesített gabona meg kevés hús.

Egyiket sem adnám.

2015. jún. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Legjobb tudomásom szerint a Hills tápokat csak orvos írhatja fel, mivel gyógytápok. Nekünk legalábbis ezt mondták. Én egyiket se ajánlom, próbáld ki inkább a Josera Kids tápot. A Royal Canin nemcsak, hogy drága, de a minősége se a legjobb. Egyre több gazdi panaszkodik, mi is váltottunk.
2015. jún. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Hillsnek vannak gyógytápjai és sima tápjai is.

Utóbbiakat pl.bármelyik webáruházban megtalálhatod horror áron.

Tényleg jobb a Josera és a Brit.Sőt még a magyar Flamó is.

2015. jún. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Royalt junior minit kapott eddig ,most váltottam Hill'sre mert mindenki istenítette... vettem 2,5 kilót -.- A dokinőnk is azt mondta hogy a legjobb meg az állatkereskedésben is, meg a Happyt ajánlódtak.Köszi a valaszokat :)
2015. jún. 3. 09:09
 6/7 Bogár Krisztián válasza:
73%

A Royal canin-ba található sok ízesített gabona meg kevés hús.

Ha igazán jó tápot szeretnétek N&D termékcsalád közül válogass, van gabona mentes tápjai is.

2015. jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Az állatorvos mindig azt a tápot ajánlja,amelyik forgalmazójával szerződése van,nem azt,amelyik a legjobb.
2015. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!