Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kiskutyának?

Mi lehet a baja a kiskutyának?

Figyelt kérdés
2 hete születtek kicsi yorkijaink.Az egyik kislány elkezdett sírni,de nem tudjuk miért.Arra gondolunk, hogy fáj a pocakja, mert nedves vattával törölgetjük a hasát, és akkor nem sír, csak nagyon picit. Ha fáj a pocija, mit tegyünk??

#lehethogyfájahasaakiskutyának
2015. jún. 3. 20:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
az hogy a kiskutya mennyit evett abba senki nincs benne okoska..azért kérdeztem, hogy valaki hátha tud valami mást is mondani.. de te is nagyon okos vagy.. ha nem tudod miért tenyészt valaki kutyát, akkor abba baromira ne szólj bele...
2015. jún. 3. 21:40
 12/14 anonim ***** válasza:

Nézd... ha te valóban TENYÉSZTENÉL, akkor nem itt kérdezgetnéd az embereket, hanem lenne egy ÁLLATORVOS, akit bármikor felkereshetsz!

Mivel viszont itt kérdezed, h a két hetes kicsiknek mi a baja, feltételezhető, h szaporító vagy, és nem tenyésztő! Hidd el, itt sokan tudjuk a kettő közti különbséget.

2015. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ma 21:27

A kiskutyák pont annyit esznek, amennyi a hasukba fér. Ha túleszik magukat, akkor sem nyivákolnak. Kidőlnek hordó pocakkal és durmolnak. Sokkal inkább sír olyankor, ha éhes , mert nem jutott elég mennyiséghez.

2015. jún. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De bírom ezeket a tipikus "tenyésztő vagyok értek mindenhez" embereket akik a NETEN akarják meggyógyítani a született kölyköket.. Lehet csak az a tenyésztő olyan hogy orvossal konzultál, vagy más tenyésztőkkel ilyen esetekben akitől az én kutyám van.
2015. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!