Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől pusztulhatott el?

Mitől pusztulhatott el?

Figyelt kérdés
A kutyusunk tegnap délután elpusztult. Reggel még munkába indulás előtt megetettem, nem láttam, hogy bármi baja lenne. Délután mikor hazaértünk, láttam, hogy körbe körbe forog, és vérzik a nyelve. Mire ideért volna az állatorvos elpusztult. Mi történhetett vele?
2015. jún. 4. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mérgezés. Kinti kutyus volt?
2015. jún. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen kint volt az udvaron! De mitől lehetett, mert semmi olyan nincs amitől mérgezést kaphatott volna?
2015. jún. 4. 09:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Simán bedobhattak valamit a kertetekbe, míg nem voltatok otthon.
2015. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz, lehetett az eset egy betörés előkészítése. Egyébként tipikus patkányméreg (alvadásgátló)
2015. jún. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én még soha nem láttam mérgezett állatott, mindenre gondoltam, csak erre nem. A betörést kizárnám, van riasztónk, és rendőrség mellett lakunk, de azért figyelni fogok jobban. A legrosszabb az, hogy látta a fiam, hogy a kiskutyája elpusztult!
2015. jún. 4. 09:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Szegény. Jól mondja a #4, a rágcsálómérgek véralvadásgátlókat tartalmaznak, vérzékenységet okoznak, úgyhogy tényleg lehetett az.
2015. jún. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehetett mérgezés. Felénk most a macskák hullanak. Valamelyik nap a mi udvarunkban volt egy, másnap meg 2 házzal odébb találtak egyet.

Valószínű mérgezés volt. :(

2015. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A macskákat nem biztos, hogy szándékosan mérgezik. Ők ugye mászkálnak össze-vissza, beleesznek mindenfélébe.
2015. jún. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Szegény kutyus... Tényleg lehet, hogy mérgezés volt, de az is lehet, hogy pl. gombostűvel vagy üvegcseréppel teletömött kaját dobtak be neki.

Boncolással lehetne megállapítani.

2015. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha patkányméreg,akkor napokkal azelőtt ehette.Nem azonnal hat.A patkány okos állat.Ha látja,hogy a társa eszik valamiből és megdöglik tőle,ő már nem eszik abból a kajából.

Késleltetett hatású szerek.

Ehetett mérgezett rágcsálót is.

2015. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!