Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassak össze két kutyát?

Hogy szoktassak össze két kutyát?

Figyelt kérdés

Röviden: van egy vizslánk 11 hónapos szuka. Új helyre költöztünk (albérlet) ahol a tulaj kutyája is van elkülönített helyen. Az a kuya egy németjuhász jellegű idősebb ivartalanított kan.

A kan folyamatosan morog,ugat rá,látszik,hogy legszívesebben széttépné. Próbáltuk semleges helyen,akkor találkoztak először,de akkor is ugyan az volt a helyzet.

Azt értem,hogy az idősebb védi a területét,de mit lehetne tenni,hogy elfogadják egymást?

( A tulaj nem foglalkozik meg nem is volt foglalkozva a kutyával soha,így normális szocalizációja sincs,menhelyről mentett)

Hogy érjem el,hogy belássa,hogy én vagyok a falkavezér?



2015. jún. 5. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélned kellene a gazdájával, mert először a szocializálást kell megoldani, utána egy semleges helyen kellene találkoznia a két kutyusnak!
2015. jún. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez így nehéz ügy. Először a kant kellene rehabilitálni, más kutyákhoz szoktatni szakember segítségével, de ez nyilván a gazdája feladata lenne. Esetleg ha bevállalnád ezt a feladatot, és ha a tulaj megengedi, akkor elvihetnéd te is ilyen foglalkozásokra. Nem tudom, a tulajdonossal kellene valahogy szót érteni.
2015. jún. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
1.először a tulajjal foglalkozz 2.próbálj kedves lenni a német juhásszal 3.féltékenyítsd meg a német juhászt a saját kutyáddal és a saját kutyosoddal egyre közeledjetek a másik kutyához.
2015. jún. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!