Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül kb. egy emlődag...

Mennyibe kerül kb. egy emlődaganat műtét?

Figyelt kérdés
Hét éves, öröbefogadott (3 éves korban) ivartalanított kutyusomnál emlődaganatot találtak. A doki szerint egyenlőre próbáljuk meg gyógyszeresen kezelni, de én inkább szeretném, ha megműtenék, mert a vége úgyis az lesz, mivel eddig a kezelésekre semmiféle változás nem volt, sajnos. Azt szeretném megtudni - bár tudom, hogy csak irányár - mennyibe kerül egy ilyen műtét, mire számíthatok. A válaszokat előre is köszönöm.

2015. jún. 8. 11:28
 1/2 anonim válasza:
ez orvostól és a helyzet súlyosságától függ
2015. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, tegnap megbeszéltem a dokival, kb. 18.000-20.000,- Ft körül lesz, azt nem tudom ez mennyire reális egy labrador esetében, de eddig - én legalábbis úgy tapasztaltam -, hogy nem egy "pénzéhes" doki. Pl.: a fogkő leszedéséért két éve 7.000,- Ft-ot kért és az oltásokat is nagyon baráti áron számolja. A veszettséggel kombinált oltásért 7.000,- a milbemax féreghajtó tablettáért 1.400,- Ft kér. A futiba ennél sokkal nagyobb összegeket emlegetnek.
2015. jún. 9. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!