Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki ad a kutyusának lazacol...

Valaki ad a kutyusának lazacolajat? Ha igen, megírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
11 éves kutyusomnak ajánlották, kíváncsi lennék a véleményekre. Nem konkrét probléma miatt adnám neki, hanem a sok jótékony hatása miatt.

2015. jún. 8. 13:26
 1/5 HUN_Sector ***** válasza:

Egyik volt párom sok egyéb mellett halolajat is adott a kutyájának, aki rákos volt. Sokkal tovább húzta, mint amit az orvosok reméltek.

A kutya mindenevő, megeszi a halat is ha azt talál. A halban meg vannak értékes zsírok, olajok, nyomelemek, így ártani nem árt, ha ilyet is kap. Sok kutyaeledelben például van is. (persze kapszulásan sokkal jobb, pl a DM-ben van 60 db Das Gesunde Plus, minap 700 ft volt)

2015. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nálunk speciel vagy nyers tojás, vagy ez a halolaj játszott és a kutyus eleven és gyönyörűen fényes szőrrel jó sokáig élt. (persze jól is kell tartani hozzá)
2015. jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én adok, de nem tudnám megmondani, hogy konkrétan mi jót csinál a kutyákkal, mert a BARF-fal együtt kezdtük el, és sokminden változott egyszerre pozitív irányba. A lazacolajról meg a lucernaporról nem látom egyértelműen, hogy változik-e valami, ha kimarad pár hétig, de ez ugye nem jelent semmit, belsőleg attól még jót tehet a kutyának. Mindenesetre annyi a tapasztalatom, hogy jó kaja mellett sok látványosat nem csinál. Ettől még egy tápos vagy házikosztos kutyának simán lehet, hogy ad valami látványos pluszt is, szerintem megéri kipróbálni :)
2015. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Lazacolajat ugyan nem adok, de gondoltam megírom, hogy halolaj kapszulát adtam pár hónapon át. Emberi fogyasztásra gyártottat (olcsóbb), 1000 mg-osat. Szép fényes lett a kutyám szőre (abban az időszakban sajnos sprőd volt a prémium tápok mellett is) és a bőre is kevésbé volt érzékeny.
2015. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ki fogjuk próbálni :)
2015. jún. 9. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!