Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki városban nevel, lakásban terelő kutyát és megosztaná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Sinka, mudi, cattle dog vagy hasonló fajták érdekelnének. Okoskák kíméljenek.

2015. ápr. 17. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
15%

Sajnos sokan. :( Akárcsak szánhúzó és egyébb,nagytestű munkakutya fajtákat,úgy,hogy napközben az állat akár 8-10 órát egyedül tölt bezárva.


Egy állatorvos.

2015. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Ilyen csapnivaló az állatorvosok helyesírása??? :O
2015. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akik komolyan kutyáznak, tenyésztenek, azoknak többsége bent tartja a kutyáját. Szerintem pl a facebookon is körülnézhetsz a mudis csoportban, ott is rengetegen vannak akik bent tartják a leírások meg a képek alapján. Én is nyilatkoznék, mert mi is városban lakunk, és bent is vannak a mudijaim, de nagy kertünk is van szóval az gondolom más. xD
2015. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mudink van, ugyan van kertunk, de a nap nagy reszeben bent van a lakasban velunk. Szerintem a terelokutyak tokeletesek lakasba, mivel arra vannak kitalalva, hogy ha munka van, porogjenek, amugy meg ne zavarjanak sok vizet. Megfelelo lemozgatas mellett teljesen jol elvannak bent, nem megfelelo lemozgatas mellett meg a kertben is nehez veluk.
2015. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel jobb egy cs házban tartott kutya, aki 8-10 órát egyedül tölt és csak bambul maga elé már teljesen elhülyülve . De jó neki igaz, a szabadban, a friss levegőn, nem lesz sápadt legalább .

Amúgy meg tök mindegy hogy cs házban vagy panelban tart valaki kutyát, a lényeg hogy legyen érzéke a dologhoz .

2015. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!