Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék kutyusom "állapotos"....

Keverék kutyusom "állapotos". Bemegy az ólba és állva elkezdi kaparni az alját. Lehet hamarosan fialni fog?

Figyelt kérdés

ezt reggel kezdte el,és azóta is csinálja!lehet fialni fog?én kb.10-e körül számítottam rá,de lehet elszámoltam!a cickói 2 napja óriásira duzzadt szinte lóg!és még annyi lenne a kérdésem,ha elkezdődik a fialás,hívjak állatorvos?

köszönöm a válaszokat.


2008. szept. 1. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

hívhatnál állatorvost, de mindenképpen tegyél az ólba pokrócokat,mert amíg nem talál helyet a szülésre, addig vissza próbálja tartani, a kicsiknek nem lesz jó!!!

Azért kaparja az alját, mert ott akar biztonságos gödröt, de mivel nem tud, a pokróc megtenné...

Hívj orvost, mert akkor is ásnak, ha halva születne valamelyik kicsi, mert néhány kutyus automata temető..

Remélem minden rendben lesz..

2008. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen a tünetek mindenképpen ellés közeledtére utalnak szerintem hívd ki a helyéről és valahogyan rögzíts oda az aljára egy takarót rongyot vagy valamilyen alomnak valót de vigyázz mert a takaróba bele is tekeredhet a kiskutya ha nincs rendesen odafogatva szerintem nem muszály állatorvost hívnod az ellés alatt de nagyon figyelgesd a kutyát és ha megszületik a kiskutya és az anya nem csinál vele akkor fogd meg éshúzd le a magzatburkot róla és vágd el a köldökzsinórt viszont az ellés után mindenlépp vidd állatorvoshoz hogy megnézze nem maradt e benne magzat sok szerencsét
2008. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívj állatorvost, úgy sokkal biztonságosabb lesz a szülés. Szerintem...
2008. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!