Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy törpe pinscher kutyusu...

Van egy törpe pinscher kutyusunk es szokott habott hanyni, de ezzel nincs is semmi gond mivel savat hány, ujra tisztítja. Stb, stb. De most mar lassan egy oraja szenved hányja a habot, ráadásul mostmar piros (gondolom veres). Ez miert lehet?

Figyelt kérdés
Azert fordultam ide (hozzatok) mivel vasárnap van hajnal 2:45 perc es egy doki sincs rendelesben ilyenkor (sőt nem is tudom lesz-e ma egyáltalán..)

#kutya #beteg #tőrbe pinscher
2015. jún. 14. 02:46
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Van doki! Megkeresed a telszámát és kimegy házhoz!!! Ha nem az első majd a második! Minél előbb anál jobb!
2015. jún. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Azért véres mert a sav mar. Vegyél háztartási kekszet az megoldja a problémát ! Válts más kaját...
2015. jún. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze,a háztartási keksz annyit ér ilyenkor,mint halottnak a csók.Lehet mérgezéstől kezdve bármi.Mielőbb állatorvos!
2015. jún. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

"ezzel nincs is semmi gond mivel savat hány, ujra tisztítja"


Mi? Ha te is napokig habosat/savasat hánysz, akkor is elintézed ennyivel? Szegénynek valószínűleg szétmarta már a nyelőcsövét a cucc, azért véres. Örülhetsz, ha a tüdejét nem.

2015. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelő, voltunk mar ezelőtt vele dokinal es ott ő mondta hogy normalis ennél a fajtánal. Szoval csak tudom mit irok le, mar ne is haragudj. De mar jobban van kapott dokitol vitamint meg egy szurit. Olyan mint volt mostmar a kutyusunk.
2015. jún. 15. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!