Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél kimenni, hogyan oldjam...

Fél kimenni, hogyan oldjam fel a feszültségét? Jó ahogyan most csinálom?

Figyelt kérdés
Utcáról befogadott keverék kutyám van. Mielőtt beengedtem volna négy-öt napot dekkolt a kerítésünk előtt. Most fél kimenni az utcára pórázon. Ha kiviszem leül ahol éppen van és nem mozdul. Tegnap kivittem a velünk szembeni placcra és ott simogattam, játszottam vele, egy rövidebb szakaszon már el is jött velem, de aztán megint leült. Kaja, labda nem érdekli,az elején nem is csóválta a farkát, ha azt mondom neki, hogy márpedig jössz, húzhatom ahogy akarom. Tépi a pórázt. Jó ahogy most csinálom, vagy hogyan kéne?

2015. jún. 14. 14:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Persze, szerintem sem az :D Nekünk egyenesen a suliban ajánlották, párom édesanyja meg már azt mondogatja, hogy vigyük vissza a kutyát a menhelyre, mert ennél még az is jobb volt neki... mert micsoda szemetek vagyunk, hogy nem etetjük és hagyjuk éhezni... :D

Ezért mondom, hogy van aki nem képes felfogni, hogy ez még bőven nem kínzás.

2015. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!