Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jól csinálom? Többilent

Jól csinálom? Többilent

Figyelt kérdés
Reggel hat és du. 3-kor kap enni 2-3 óra mulva séta. Azért kap ilyen kora délután, hogy ne este igya a száraz táphoz a sok vizet, s igy kibirja reggelig pisi nélkül. Azért kérdezem mert sok helyen olvasom, hogy előbb séta utána evés.
2015. ápr. 28. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb kutya mindenhogy kibírja reggelig pisi nélkül, főleg így, hogy 2 etapban eteted (ami szerintem jó). Nyugodtan adhatsz neki később is kaját, maximum egy fél pohár vizet önts a száraztápra, hogy ne fél óra múlva kezdjen inni.

Mekkora kutya? Lakásban él?

2015. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2,5 kg-os yorki. Sajnos az ivartalanitás után még problémásabb, hogy kint üritsen. Előtte télen is simán kibirta mig felöltözöm,most pedig ahogy felébred guggolás pisil. Hát nem tudom a parkettám meddig birja és ezt nem tudom hypózni sem mert felszedi a lakkot.
2015. ápr. 28. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!