Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Nektek mennyire jut...

Kutyások! Nektek mennyire jut időtök más hobbira a kutyák mellett?

Figyelt kérdés
Nekem pl. szükségem van arra, hogy a kutyázás mellett más hobbim is legyen, jelenleg rugalmas munkaidőmben dolgozom, így oké, de kötött munkarendben nem tudom, hogy lenne megoldható. Nektek van más hobbitok? Mennyi időt töltötök vele és mennyit a kutyázással?
2015. jún. 16. 12:49
 1/5 anonim válasza:
Neccesen de belehet osztani az időt, meg egy idő után hozzászoksz az új napirendhez. Természetesen amikor én eszek akkor kap ő is enni, reggelire többet hogy napközbe is kitartson. Ha futni megyek viszem őt is, így neki is meg van a mozgás, viszont ha sok dolgom van, vagy vizsgák vannak akkor húgomat kell megkérnem hogy foglalkozzon vele, de nekik sem teher. Szerintem ne aggódj simán lesz időd saját magadra és a hobbijaidra is, egy kutya olyan mint egy családtag, csak az elején kell vele többet foglalkozni amíg idomítgatod meg összeszoktok. :) Amúgy suli és hétégi munka mellett még kick-boxolni szoktam járni heti kétszer+ zenesuli.
2015. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egy golden retrieverem és egy tacskó kutyám van. Minden nap járok velük sétálni, és minden héten 1x megyek velük kutyasuliba. A 4 hónapos goldenem kb 15-20 parancsot tud, vakvezetésre és barátkozós dolgokra tanítom a kutyasulin belül. A tacskómat is rengeteg dologra tanítottam, őrző-védő tanfolyamokra járok vele még most is. Emellett lovagolok, macskákat is tartok, menhelyekre járok segíteni, és más kutyákat is próbálok "megzabolázni", és járok zeneiskolába valamint rocksuliba is. Nekem nem csak a kutyák az elsők, hanem több dolog is, így osztom be az időmet. :)

2015. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lenne más hobbim, akváriumok, zenélés, de a kutya van hogy nem hagy békén és így néha miatta nem csinálom azt amit akarok.
2015. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. jún. 16. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem jut idő. A kutyázás a napirendben van. A másik hobbi meg a horgászat, ami szintén kutyabarát (néha jönnek velem) :D
2015. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!