Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti melyiket választanátok?

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Régóta veszekszünk a nővéremmel azon, hogy honnan, és hogy milyen kutyánk legyen. Ő kinézett egy csivavát nem kevés pénzért, (azért nem százezrek, de nem olcsó...) én viszont a menhelyen egy 8 hónapos boxert. Ti melyiket választanátok?

2015. jún. 16. 18:58
1 2
 1/12 piriiiii ***** válasza:
A boxert. Még az sem a kedvenc fajtám, de a csivava végképp nem... :D
2015. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A menhelyről hoznék kutyát. Nekik kevesebb esélyük van az örökbefogadásra, holott többségük sokkal hálásabb. Nekem nem kéne egy kényes, idegbeteg csivava, főleg nem sok pénzért. Egyik nőnek is úgy ugatott, ugrált a kezében - németjuhásznak akart nekimenni - , hogy véletlenül leejtette a gazdi, és a kutya ebbe bele is halt.
2015. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 gyevickie ***** válasza:

Én is a menhelyire szavazok. Azzal még jót is tesztek.

Illetve eszembe jutott még egy lehetőség, ami mindkettőtöknek megfelelő lehet: csivava fajtamentes. Google biztos kiadja.

Az allatok.info oldalon tudsz fajtára is keresni. Pont a napokban láttam egy nagyon helyes csivava keveréket.

2015. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kettő közül mindenképpen a menhelyit, és amúgy is a 2 fajta közül a boxert.
2015. jún. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én azt választanám, amit az egész család elfogad. De próbálnám a boxer felé billenteni a mérleget.
2015. jún. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na ezaz... Nagykutyás vagyok, nem nagyon szeretem a padlócirkálókat. (szeretem, de a nagykutyák valahogy mégis jobban a szívemhez nőttek) Egyáltalán nem szeretnék csivavát. A nagymamám semelyiket nem szeretné, de ez van,..:DD Egyszer muszáj lesz beadni a derekát... Már volt csivavánk, 13 éves koráig, amikor elkellett altatni, merrt szívbeteg lett.. Pontosan azért, mert idegygyenge, és nekiment mindenkinek, szívbeteg lett... Annyira szerentém azt a kutyust... De a család nem. Senki sem áll mellettem, vagy csivavát, vagy semmit... Ez a szlogen.
2015. jún. 16. 19:33
 7/12 anonim ***** válasza:

Két okból is a boxert. Egyrészt nem kedvelem túlzottan a csivavát (pedig amúgy semmi bajom a kistestű kutyákkal, noha alapvetően a nagyobbakat én is jobban kedvelem) mint fajtát, másrészt mert csakis menhelyről hoznék kutyát.

Mi lenne, ha a menhelyről választanátok a családdal közösen egy olyat, ami mindenkinek elfogadható? Vagy mindenki más csivava-rajongó?

2015. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Részben mindenki csivava rajongó... A másik baj, hogy nem bíznak a menhelyi kutyusokban, mert sokat bánthatták őket, és hogy majd egyszer kiüt rajta, és "megbosszulja". És általában több éves kutyusok szoktak bent lenni, és mi kölyköt szeretnénk...
2015. jún. 16. 20:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Boxit. Én az utcán találtam egy 3 hónapos kicsi boxert. Már kétéves és nagyon szeretem. De ha panelban éltek akkor nem ajánlom mert a boxer energikus kutyafajta, és sok mozgásra van szüksége!
2015. jún. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mindenképpen a boxert..főleg ha menhelyről van, még segítesz is rajta. Nekem is boxer van, családszerető és csak ajánlani tudom. De ha a család nem akarja, akkor nincs mit tenni...
2015. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!