Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Büdös a kutyám. Mitől lehet?...

Büdös a kutyám. Mitől lehet? Pár dolog kilőve.

Figyelt kérdés
Mióta nagy meleg volt azóta eszméletlen büdös a kutya de nem kutyaszaga van, hanem szúrós lábszag. Először mikor volt a probléma láttam, hogy a karmai között a bőr kicsit kipiroslott szóval kentem neki körömvirágkrémmel meg levágtam ott jól a szőrét és elmúltak a sebek a lába már nem is büdös. Nem a szájából jön a szag, bűzmirigye rendben van, bőrén elváltozás nincs, a bundája büdös de közelebb hajolva mégsem ugyanaz a szag, mint ami körbe lengi. Nem rég váltottunk prey etetésre(kb. 3 hete) és szed még gyógyszert, mert tavasszal allergiája volt majd gombás fertőzése. Kedve tökély és játékos de ez a szag nem tudom mi lehet...Lehet szerintetek a gyógyszer mellékhatása? Holnap viszem állatorvoshoz csak gondoltam megkérdem hátha valakinek volt hasonló.
2015. jún. 17. 13:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi ,hogy amikor kánikula volt pár napig vizeztem a szőrét, mert nagyon nehezen viselte a meleget. Azt olvastam, hogy a sok vizezéstől lejöhet a védőréteg a szőréről és annak a képződése okozza. Ez igaz?
2015. jún. 17. 14:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet bármitől, amiket felsoroltál. Ezt tényleg csak az orvos tudja megállapítani, hogy valójában mi is okozza.
2015. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bacis bőrfertőzés.
2015. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És annak nincs is más látható tünete csak a szag?
2015. jún. 17. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!